Informacje

100 najbardziej zaskakujących zdjęć świata – nowy cykl redakcji SwiatObrazu.pl

Po ogromnym sukcesie cyklu artykułów 100 najważniejszych zdjęć świata, który w ciągu dwóch lat zainteresował ponad milion
Teaser


Po ogromnym sukcesie cyklu artykułów 100 najważniejszych zdjęć świata, który w ciągu dwóch lat zainteresował ponad milion Czytelników, przygotowaliśmy kolejną serię - również zaskakującą. Prezentujemy te fotografię, które są niejednoznaczne, pokazują świat, jakiego na co dzień nie dostrzegamy. Chcemy, aby każdy odcinek rodził pytania: to naprawdę tak wygląda? To możliwe?

Za nami już 18 odcinków: F. N. RobinsonPierwsza fotografia tornada, Garry Winogrand Ryba, Frans LantingMyśliwi w oczach martwej zebry, Markus Reugels Świat w kropli wody, Kurt Jones Rekin, Caren Alpert Czerwona cebula, Próby przed lądowaniem na Księżycu, Eco Suparman Modliszka na rowerze, Phoebe Rudomino W całości pod wodą, Robert Haas Flamingi, Francois Mori Podniebny występ, Zamarznięte wodospady Niagara, Andre Ermolaev Piaski wulkaniczne, Pilot na wyrzucanym fotelu, Kishin ShinoyamaAkty Atokata, Benjamin Lowy Eksplozja platformy wiertniczej, Yang Yingbo, Efekty suszy.

Każdego dnia od poniedziałku do piątku publikujemy kolejne niezwykłe fotografie.

Zapraszamy: 100 najbardziej zaskakujących zdjęć świata

< 242484" >
Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy