Klocki od Barbie?

Teaser

Teraz wymarzony świat najbardziej znanej lalki na świecie może zbudować własnoręcznie każda dziewczynka. Na polskim rynku debiutuje właśnie kolekcja MEGA Bloks Barbie? - pierwsze klocki sygnowane logo Barbie?.

MEGA Bloks Barbie? zabierze dziewczynki do wymarzonego świata  ich ukochanej lalki. Klocek za klockiem dziewczynki zbudować mogą luksusową, różową rezydencję z ośmiu pokoi - MEGA Bloks Barbie? Luxury Mansion, wygodny domek na plaży z patio, parkietem do tańca i jacuzzi - MEGA Bloks Barbie? Beach House, modny butik - MEGA Bloks Barbie? Fashion Boutique, basen - MEGA Bloks Barbie? Pool Party czy kabriolet - MEGA Bloks Barbie? Convertible.

Kolekcja stworzona została specjalnie z myślą o dziewczynkach, które kochają bawić się w odgrywanie ról i odtwarzanie przeróżnych życiowych sytuacji. Dzięki MEGA Bloks Barbie? mogą projektować, układać i dekorować świat Barbie?, właściwie bez ograniczeń. Zestawy złożone są z elementów do budowy, klocków w najbardziej popularnym rozmiarze mini,  akcesoriów, figurek Barbie? i jej przyjaciół oraz naklejek do dekoracji. Wszystkie zestawy są ze sobą kompatybilne i mogą być dowolnie łączone podczas zabawy. Zabawki przeznaczone są dla dzieci od czwartego roku życia.

Kolekcja MEGA Bloks Barbie? to zaproszenie do zabawy podczas projektowania, budowania i urządzania, do zabawy, która jest nie tylko rozrywką, ale i sposobem na rozwijanie wyobraźni, dziecięcej kreatywności i sprawności manualnej.

MEGA Brands, właściciel marki MEGA Bloks, to jeden ze światowych liderów wśród producentów klocków, gier i puzzli. Misją firmy jest dostarczanie dzieciom i rodzicom dobrze zaprojektowanych, wysokiej jakości produktów, dzięki którym mogą rozwijać swoją wyobraźnię i uczyć się podczas zabawy. www.megabloks.com

Mattel to światowy lider w zakresie projektowania, produkcji i marketingu zabawek. Jest właścicielem znanych na całym świecie marek takich jak Barbie?, Monster High?, Hot Wheels? czy Fisher-Price?. www.mattel.com

< 241504" >
Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top