Informacje

Miejsce, w którym żyjesz ? konkurs fotograficzny

Teaser

Tylko do 15 kwietnia można nadsyłać zdjęcia w konkursie portalu Ateliora.com, wypromować swoją miejscowość i zdobyć 500 euro.

?Miejsce, w którym żyjesz? to pierwsza edycja konkursu ?Pokaż, co masz najlepszego?. Celem tej edycji jest  promowanie ?małych ojczyzn? i pokazanie atrakcyjnych miejsc, które warto uwiecznić na fotografii i pokazać światu. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto ma aparat, wykona zdjęcie i prześle je  do serwisu Ateliora, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania.

Nagrodą główną jest 500 euro, a najlepszą fotografię wybierać będzie międzynarodowe jury w składzie:  Jonathan Danker,  Aaron Feinberg, Xavier Rey i Jan Siemiński. Zwycięzców w kategorii ?Nagroda publiczności? wybiorą, w głosowaniu Internetowym, użytkownicy portalu Ateliora.com i przyznają nagrodę w wysokości 150 euro. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 9 maja, wszystkie nominowane prace będzie można obejrzeć na portalu i podczas specjalnej wystawy, która będzie miała swoją premierę we Wrocławiu, zobaczą ją także mieszkańcy Dublina i innych krajów europejskich.

Więcej informacji na portalu www.ateliora.com 

< 238630" >
Źródło 4Effect PR. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy