Informacje

Pierwsze klocki od Barbie?

Teaser

W 2012 roku MEGA Brands ? jeden ze światowych liderów wśród producentów klocków do zabawy oraz  Mattel ? największa zabawkowa firma na świecie, podpisały umowę o wieloletnim partnerstwie. Dzięki temu również na polskim rynku debiutują właśnie pierwsze klocki sygnowane logo Barbie?.

Ideą partnerstwa jest przeniesienie najbardziej znanych marek z portfolio Mattel do kategorii klocków. Kolekcja MEGA Bloks Barbie? zabierze dziewczynki do wymarzonych miejsc  ich ukochanej lalki. To nowe wcielenie Barbie? i jej przyjaciół w ograniczonym tylko wyobraźnią  dziewczynek świecie, który same zaprojektują i zbudują.

MEGA Bloks Barbie? to pierwsza w historii sygnowana marką Barbie? kolekcja klocków stworzona z myślą o dziewczynkach. To zaproszenie do zabawy podczas projektowania, budowania i urządzania wymarzonego świata Barbie?.

Wszystkie zestawy z serii składają się z klocków w najbardziej popularnym rozmiarze mini, są ze sobą kompatybilne i mogą być dowolnie łączone. Klocek za klockiem dziewczynki zbudować mogą luksusową, różową rezydencję z ośmiu pokoi, wygodny domek na plaży z patio, parkietem do tańca i jacuzzi, modny butik, basen czy kabriolet. Zestawy MEGA Bloks Barbie? zawierają elementy niezbędne do budowy wszystkich miejsc, których nie może zabraknąć w wymarzonym świecie Barbie?, figurki Barbie? i jej przyjaciół, akcesoria oraz naklejki.

Debiutowi kolekcji MEGA Bloks Barbie? na polskim rynku towarzyszy telewizyjna kampania reklamowa, oparta na spotach sponsorskich, na dziecięcych kanałach Disney Channel i Disney Junior. Za zakup mediów na potrzeby kampanii odpowiada agencja MPG UK.

W drugiej połowie roku MEGA Brands planuje wprowadzenie na polski rynek produktów sygnowanych kolejną znaną marką z portfolio Mattel. Tym razem będzie to kolekcja zabawek MEGA Bloks Hot Wheels? przygotowana z myślą przede wszystkim o chłopcach.

MEGA Brands, właściciel marki MEGA Bloks, to jeden ze światowych liderów wśród producentów klocków, gier i puzzli. Misją firmy jest dostarczanie dzieciom i rodzicom dobrze zaprojektowanych, wysokiej jakości produktów, dzięki którym mogą rozwijać swoją wyobraźnię i uczyć się podczas zabawy. www.megabloks.com

Mattel to światowy lider w zakresie projektowania, produkcji i marketingu zabawek. Jest właścicielem znanych na całym świecie marek takich jak Barbie?, Monster High?, Hot Wheels? czy Fisher-Price?. www.mattel.com

< 241412" >
Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts