Informacje

Świat barw w fotografii cyfrowej – praktyczny przewodnik do pobrania za darmo

Teaser

Redakcja SwiatObrazu.pl udostępniła dla wszystkich swoich Czytelników wyjątkowy e-book "Świat barw w fotografii cyfrowej - praktyczny przewodnik".

Wyobraźmy sobie taką sytuację: widzimy coś tak pięknego i barwnego, że musimy to uwiecznić na zdjęciu. Wyjmujemy więc aparat i naciskamy spust migawki. Patrzymy na fotografię ? kompozycja udana, naświetlenie poprawne, ale kolory zupełnie nie takie, jakie być powinny. Nastrój uwiecznionej w kadrze chwili zrujnowany, a sama scena wydaje się banalna lub wręcz brzydka.

Brzmi znajomo? A to przecież dopiero wierzchołek góry lodowej tego typu problemów. Problemów, których będziecie potrafili uniknąć, czytając poradnik "Świat barw w fotografii cyfrowej". Jarosław Zachwieja, znakomity praktyk w dziedzinie filmu i fotografii, felietonista, trener, autor wielu poradników, przedstawia w pasjonujący, interesujący i żywy sposób tajemnice świata barw. Ten wyjątkowy poradnik (e-book w formacie PDF , ponad 170 stron) w jednym miejscu gromadzi wiedzę teoretyczną i praktyczną, której opanowanie pozwoli każdemu fotografowi zbliżyć się do ideału prezentowania swoich zdjęć.

Wystarczy zalogować się (lub zarejestrować
) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie pobrać e-book "Świat barw w fotografii cyfrowej ? praktyczny przewodnik" w profilu Użytkownika.

< 239834" >
Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts