Informacje

Z TVN do ATM Grupa SA

Teaser

Robert Wieczorek współproducent i producent serialowych hitów TVN - ?Na Wspólnej?, ?Twarzą w twarz?, ?Brzydula? i ?Prosto w serce? oraz filmu ?Nie kłam kochanie?, dołączył do zespołu producentów kreatywnych w ATM Grupa SA.

Jednym z projektów, od którego zaczyna pracę w spółce jest program rozrywkowy łączący tradycyjną telewizję z możliwościami Internetu, w tym mediów społecznościowych. ? Rozwój wideo w Internecie, poszukiwanie skutecznych rozwiązań na przyciągnięcie uwagi widowni odpływającej z tradycyjnej telewizji do sieci - to procesy, które śledzę od dłuższego czasu, zdając sobie sprawę z rosnących potrzeb rynku w tym obszarze ? mówi Robert Wieczorek. ? ATM Grupa chce wzmocnić swoje kompetencje na tym polu ? podkreśla.

Do ATM Grupa SA przeszedł z telewizji TVN, gdzie pracował ostatnie 12 lat. Zawodową karierę rozpoczynał jako specjalista do spraw strategii programowej w departamencie programowym stacji, od 2007 roku był producentem seriali fabularnych TVN. Współtworzony przez niego serial ?Brzydula? otrzymał w 2010 Telekamerę 2010 za najlepszą adaptację serialu zagranicznego.

< 236023" >
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts