Informacje Quo Vadis

Ebook Fun Zone 2 ? Virtualo i wydawnictwa zapraszają do wirtualnej strefy Eczytelnika

Teaser

Do 22 maja 2013 roku można aktywnie uczestniczyć w wirtualnej strefie edukacji i rozrywki przygotowanej dla wszystkich pasjonatów e-bookow i audiobooków. Event jest realizowany jako impreza towarzysząca Warszawskim Targom Książki, które odbyły się w dniach 16-19 maja na Stadionie Narodowym.

Ebook Fun Zone 2 przygotowała firma Virtualo wraz z wydawnictwami WAB i Biblioteką Akustyczną z Grupy Wydawniczej Foksal oraz wydawnictwami Czarne, Wielka Litera, Amber i Zielona Sowa, a także z firmą Pocketbook.

Eczytelnicy, pasjonaci książek do 22 maja będą mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanej na tę okazję aplikacji quizowej pod adresem https://www.facebook.com/Virtualo/app_525756930784323, w której pojawią się pytania dotyczące literatury, rynku e-książek i szeroko pojętej kultury. W pierwszym etapie quizu do wygrania jest 150 e-booków wydawnictw realizujących projekt z Virtualo, drugi etap czyli wielki finał to możliwość wygrania czytników Pocketbook Touch z ekranem eInk. Dodatkowo na uczestników zabawy edukacyjnej czekają vouchery do księgarni Virtualo.pl oraz kody rabatowe.

Po dużym zainteresowaniu strefą eCzytelnika, która zorganizowaliśmy z naszymi partnerami na zeszłorocznych Targach Książki w Krakowie, zdecydowaliśmy się na przeniesienie imprezy do sieci, w której na co dzień nasi Klienci kupują i użytkują książki elektroniczne - mówi Małgorzata Błaszczyk, Marketing Manager Virtualo. Jest to kontynuacja eventu - Ebook Fun Zone, który miał swoją premierę na jesiennych Targach Książki. Wówczas ebookową, stacjonarną strefę odwiedziły tysiące osób chcących wziąć udział w zabawach i dowiedzieć się więcej o książkach elektronicznych  oraz czytnikach ? dodaje Małgorzata Błaszczyk.

Głównym celem realizacji drugiej edycji projektu Ebook Fun Zone 2 jest promocja eczytelnictwa  oraz zachęcenie zarówno młodych jak i starszych osób do obcowania z literaturą z wykorzystaniem nowych technologii.

Wiemy, że nasi Klienci to oczytane i inteligentne osoby, z pewnością znajdą wiele przyjemności w wirtualnej zabawie, dzięki której będą mogły wygrać atrakcyjne nagrody. Do projektu Ebook Fun Zone 2 będziemy zapraszać również osoby, które do tej pory nie miały okazji zetknąć się z książkami elektronicznymi. Książki nie gryzą - zwłaszcza te wirtualne - czytajmy jak najwięcej i dyskutujmy o czytaniu, a przede wszystkim bardzo dobrze się przy tym bawmy, bo czytanie to sama przyjemność - mówi Małgorzata Błaszczyk, Marketing Manager Virtualo.

Pasjonaci książek, którzy nie mieli szansy odwiedzić Warszawskich Targów Książki i Salonu Nowych Mediów, gdzie znajdowało się stoisko Grupy Empik, właściciela firmy Virtualo, mają szansę jeszcze do 22 maja wziąć udział w zabawach edukacyjnych i dowiedzieć się więcej o ebookach i audiobookach.

Szczegóły dotyczące Ebook Fun Zone 2 oraz oferty specjalnej z okazji Targów Książki dostępne są na stronach: https://www.facebook.com/Virtualo/app_525756930784323, http://virtualo.pl/?go=quiz_efz_online

< 241983" >
Źródło Virtualo. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy