Książka LIFESTYLE

Podróż z Nelą Małą Reporterką przez dżunglę, morza i oceany!

Data publikacji: 2016-03-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Podróż z Nelą Małą Reporterką przez dżunglę, morza i oceany!
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Najnowsza książka Neli Małej Reporterki pod tytułem "Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany" w sprzedaży już od 30 marca 2016r.!

Podróż z Nelą Małą Reporterką przez dżunglę, morza i oceany! LIFESTYLE, Książka - Najnowsza książka Neli Małej Reporterki pod tytułem "Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany" w sprzedaży już od 30 marca 2016r.!

Premiera najnowszej książki autorstwa Neli Małej Reporterki odbędzie się już w środę 30 marca 2016! "Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany" to piąta z kolei pozycja w literackim dorobku podróżniczki i najmłodszej na świecie reporterki.

Dziesięcioletnia Nela od pięciu lat podróżuje po świecie, poznając kulture i obyczaje najbardziej egzotycznych miejsc na Ziemi. Wśród państw, które zwiedziła są m.in.: Boliwia, Etiopia, Wietnam, Tajlandia, Japonia, Tanzania i wiele, wiele innych. W swoich ksiażkach i reportażach ta mała dziewczynka pokazuje najciekawsze strony świata, widziane z  perspektywy dziecka.

W ksiażce "Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany" czytelnicy podążają śladami Neli w najbardziej odległe zakątki świata. Począwszy od malowniczych krajobrazów Wietnamu, przez zapomniane miasto plemienia Machu Picchu czy boliwijską Drogę Śmierci, aż do wioski etiopskiego plemienia Galeb. Czytelnicy razem z Nelą obserwują dzikie oceloty, w Ameryce Południowej poznają tradycję strojenia andyjskim lam, w Panamie zaś wspólnie tropią trujące żaby. Nie zabraknie również podwodnych przygód i nurkowania przy wraku!

"Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany" to ksiażka po brzegi wypełniona nie tylko przygodami dziesięcioletniej reporterki, ale także kolorowymi zdjęciami z podróży, mapami i ciekawostkami. Atrakcją zarówno dla przedszkolaków, jak również starszych dzieci są ukryte w książce kody QR. Po ściągnieciu specjalnej, darmowej aplikacji, czytelnicy zyskują dostęp do dodatkowych i niepublikowanych wcześniej filmików z przygodami, które opowiada Nela.

Cykl książek Neli Małej Reporterki obejmuje cztery, dostępne już tytuły: "10 niesamowitych przygód Neli", "Nela na 3 kontynentach, podróż w nieznane", "Nela i tajemnice świata" oraz "Nela na tropie tajemnic". Za swoje dokonania literackie Nela została nagrodzona m.in. Bestsellerem Emipku 2015 w kategorii Literatura dla dzieci oraz wyróżniona w konkursie "Świat przyjazny dziecku".

Sugerowana cena książki: 34,90 zł

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Podróż z Nelą Małą Reporterką przez dżunglę, morza i oceany! LIFESTYLE, Książka - Najnowsza książka Neli Małej Reporterki pod tytułem "Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany" w sprzedaży już od 30 marca 2016r.!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #film   #LIFESTYLE