Informacje

Czy polskie zespoły muzyczne mają szansę za granicą?

Dlaczego polskim muzykom trudno jest się przebić na świecie? Co mogą zrobić, by nie czekać wieczność, aż ktoś odsłucha demo i zadzwoni z wytwórni? Zdaniem Tony'ego Duckwortha z Mystic Production – jednej z największych niezależnych polskich wytwórni - zrobić można wiele, a słowa „Do it yourself!” powinni powtarzać jak mantrę ci, którzy

Dlaczego polskim muzykom trudno jest się przebić na świecie? Co mogą zrobić, by nie czekać wieczność, aż ktoś odsłucha demo i zadzwoni z wytwórni?

Zdaniem Tony’ego Duckwortha z Mystic Production ? jednej z największych niezależnych polskich wytwórni – zrobić można wiele, a słowa ?Do it yourself!? powinni powtarzać jak mantrę ci, którzy chcą osiągnąć sukces.

Link do odcinka: https://www.youtube.com/watch?v=2YvfzI_1CCc

Cały cykl śledzić można na blogu NuPlays (blog.nuplays.pl/edu) i na kanale YouTube (https://www.youtube.com/user/NuPlaysPolska).

Więcej o projekcie

Do udziału w projekcie “Droga do kariery: tajniki branży muzycznej” zapraszani są doświadczeni artyści, realizatorzy, promotorzy, organizatorzy i przedsiębiorcy, znający mechanizmy i specyfikę branży rozrywkowej. W serii dwudziestu materiałów wideo, przekażą oni swoją wiedzę, doświadczenia i wskazówki  dotyczące m.in. promocji zespołów, nagrywania płyt, produkcji przebojowych teledysków, zarządzania karierą i rozwiązywania problemów prawnych.

?Droga do kariery? to pierwsze takie przedsięwzięcie, powstałe z myślą o edukacji młodych muzyków. Jego twórcy chcą pokazać, że sukces na rynku muzycznym nie jest wyłącznie efektem przypadku, szczęścia i układów. W rzeczywistości to wynik talentu, ciężkiej pracy i – jak przekonują zaproszeni goście – znajomości wielu reguł.

Partnerem zaangażowanym w tworzenie ?Drogi do kariery? jest Akademia Menadżerów Muzycznych. Celem jej działalności jest przygotowanie profesjonalistów w zarządzaniu muzyką, a co za tym idzie – poprawienie warunków polskiego rynku muzycznego.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Virtualo dostarcza gry do pobrania na empik.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy