Informacje Quo Vadis

Nagroda za jeden uśmiech

Teaser

Portal Ateliora.com po raz kolejny ogłosił konkurs fotograficzny o zasięgu międzynarodowym, dla wszystkich pasjonatów i amatorów fotografii. Organizatorzy poszukują niezwykłych ujęć uśmiechów dzieci.

Konkurs ?Uśmiech dziecka największym skarbem? trwa do 31 sierpnia 2013 r. Do tego czasu każdy, kto uchwycił na fotografii radosne, uśmiechnięte dziecko, może zgłosić zdjęcia online na portalu Ateliora.com. Najlepsze z najlepszych wybierane będą w dwóch etapach: pierwszej selekcji dokona redakcja, a następnie z wybranej ?short listy? użytkownicy portalu zagłosują na zwycięskie zdjęcia.

To już nasz drugi konkurs w tym rok. Na pierwszy zgłoszono ponad 1400 fotografii, choć temat był o wiele trudniejszy, bo dotyczył fotografii krajobrazowej. Teraz, uwzględniając czas wakacyjny ? czas zabawy i radości ? zapraszamy do przesyłania zdjęć roześmianych dzieci. Zwiększyliśmy pulę nagród oraz liczbę nagrodzonych do 5 miejsc. Temat jest bardziej przystępny, liczymy więc na co najmniej 2000 zdjęć. Zapraszamy do zgłaszania prac osoby nie tylko zakochane w fotografii, ale także w swoich pociechach, bowiem jednym z ważniejszych kryteriów oceny będą właśnie emocje ? powiedział Maciej Frołow z portalu Ateliora.com.

Po konkursie, tak jak w przypadku poprzednich konkurs achów, zostanie zorganizowana wystawa z najlepszymi pracami zgłoszonymi do konkursu. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona pod koniec września. Wszystkie zgłaszane prace można podziwiać na portalu Ateliora.com.

 

Źródło 4Effect PR. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy