Informacje

?Policjantki i policjanci? ? kolejny rekord oglądalności! Serial przekroczył 10% udziału w grupie komercyjnej!

Produkcja po raz pierwszy pokonała 16-go kwietnia próg dziesięcioprocentowego udziału w grupie 16-49, uzyskując średni wynik odcinka 10, 29%. Tego dnia w paśmie emisji serialu Czwórka była najlepiej oglądaną stacją tematyczną.


Czwartkowy wynik był również rekordowym udziałem serialu w grupie ogólnej 4+ i wyniósł 9,61 %.

?Policjantki i policjanci? wystartowali 29 września 2014 r. osiągając widownię pierwszego odcinka na poziomie 371 tysięcy. W przeciągu kilku miesięcy ilość widzów serialu wzrosła ponad trzy razy! Pik oglądalności to odcinek emitowany 4 marca 2015 r., który wyniósł 1, 3 mln. widzów.
?Policjantki i policjanci? to najlepiej oglądany serial i produkcja w Czwórce, od początku emisji podnoszący wyniki stacji.

Rewelacyjną widownią cieszył się także film fabularny ?Policjantki i policjanci: pokój 112?, poprzedzający emisję 2 serii, która rozpoczęła się 2-go marca i będący wprowadzeniem do drugiego sezonu, wyjaśniając między innymi w jaki sposób doszło do wypadku Białacha.

Nowością emitowanej obecnie serii są między innymi postaci młodej ambitnej policjantki, która właśnie wróciła ze szkolenia w Stanach Zjednoczonych sierżant Emilii Drawskiej i młodszego aspiranta Adama Kobielaka. Nie zabrakło też zaskakujących zwrotów akcji, suspensu, dynamicznych scen i emocji.

Drugi sezon ?Policjantek i policjantów? również jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00.


Fotosy dostępne są tu:

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#Albums
dziennikarz
zdjecia2014


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy