Informacje Quo Vadis

Wieczory panieńskie w Polsce. Pierwszy szok, problemy i nadzieja

Lider internetowego rynku opinii, serwis ankietka.pl przeprowadził badanie na zlecenie organizu.je

Lider internetowego rynku opinii, serwis ankietka.pl przeprowadził badanie na zlecenie organizu.je, w wyniku którego spytano 2000 kobiet z całej Polski w wieku 18 - 34 o doświadczenia związane z wieczorami Panieńskimi. Wyniki, po początkowym szoku (http://organizu.je/wieczory-panienskie-w-polsce), nie są jednak zaskakujące. Okazuje się, że najwięcej problemów organizacyjnych dotyczy chaosu komunikacyjnego oraz braku zgodności co do atrakcji, budżetu i dnia imprezy.

Aby uniknąć tych rozterek powstało narzędzie www.organizu.je. W kilku prostych krokach organizatorka może zdobyć informacje od gości o tym, jak będzie przebiegać impreza. Dodatkowo, organizu.je umożliwia monitorowanie, która uczestniczka wpłaciła ustaloną kwotę składki. Firma ma bardzo ambitne plany na rozwój. Autorzy zamierzają pomóc organizatorkom maksymalnie wykorzystać budżet, oferując atrakcyjne usługi i produkty powiązane z wieczorami panieńskmi.

Plany sięgają też innych segmentów rynku - organizu.je pragnie zając się również planowaniem wieczorów kawalerskich, imprez integracyjnych oraz wszystkich innych wydarzeń, gdzie kluczowy jest wpływ gości na końcowy kształt imprezy

Źródło organizu.je. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy