Książka LIFESTYLE

Agnieszka Lingas-Łoniewska | Empik Arkadia

4 lipca w salonie empik Arkadia Agnieszka Lingas-Łoniewska opowie o swojej nowej książce „Kastor. Bezlitosna siła. Tom

Data publikacji: 2019-07-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Agnieszka Lingas-Łoniewska | Empik Arkadia
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

4 lipca w salonie empik Arkadia Agnieszka Lingas-Łoniewska opowie o swojej nowej książce „Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1.”.

Agnieszka Lingas-Łoniewska | Empik Arkadia LIFESTYLE, Książka - 4 lipca w salonie empik Arkadia Agnieszka Lingas-Łoniewska opowie o swojej nowej książce „Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1.”.

Czy aby przeżyć w świecie, gdzie wygrywają najsilniejsi, trzeba być wyzutym z litości i zasad? A może jedynie krystaliczna miłość będzie w stanie przezwyciężyć trudności losu i uczłowieczyć zbłąkane dusze? Agnieszka Lingas-Łoniewska tradycyjnie zapewnia czytelnikom huśtawkę emocji. Już 4 lipca w salonie Empik Arkadia autorka opowie o swojej najnowszej książce „Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1.” (Wydawnictwo Burda Książki) wydanej w cyklu „Bezlitosna siła”.

Świat zawodników biorących udział w walkach MMA nie jest dla mięczaków. Konstanty „Kastor" Lombardzki, człowiek sukcesu, nie wie, co to słabość i empatia. Ale pod maską twardziela kryje się łagodniejsze oblicze i dramat z przeszłości. Pewnego dnia na drodze „Kastora” staje mierząca się z grzechami sprzed lat Anita. Skromna i lękliwa dziewczyna zatrudnia się do sprzątania jego biura, ale nie jest to jej jedyne źródło utrzymania. Nocami Anita pracuje w klubie, aby spłacić długi. On ma pieniądze i pewną wygraną. Ona zaś straciła wszystko. Czy bohaterów unicestwi brutalny świat? A może ocali ich zbawcza moc miłości?

Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka, autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunków: romansu, dramatu i sensacji. W 2016 roku zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” Kobieta Wpływowa. Od 2017 roku jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Agnieszka Lingas-Łoniewska | Empik Arkadia LIFESTYLE, Książka - 4 lipca w salonie empik Arkadia Agnieszka Lingas-Łoniewska opowie o swojej nowej książce „Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1.”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy