Książka LIFESTYLE

Tajemnice i zagadki, czyli „Zabawy z Nelą” na wakacyjne podróże!

Nowa książka "Zabawy z Nelą. Tajemnice i Zagadki" już w

Data publikacji: 2016-06-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tajemnice i zagadki, czyli „Zabawy z Nelą” na wakacyjne podróże!
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Nowa książka "Zabawy z Nelą. Tajemnice i Zagadki" już w sprzedaży!

Tajemnice i zagadki, czyli „Zabawy z Nelą” na wakacyjne podróże! LIFESTYLE, Książka - Nowa książka "Zabawy z Nelą. Tajemnice i Zagadki" już w sprzedaży!

2 czerwca we wszystkich dobrych księgarniach w Polsce ukaże się najnowsza, trzecia edycja „Zabaw z Nelą”. W pełnej tytułowych tajemnic i zagadek książce, dzieci znajdą wiele ciekawych łamigłówek, labiryntów oraz zadań logicznych. „Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki” to rozrywka dla małych podróżników już od 5 roku życia, która sprawdza się też świetnie również dla dzieci starszych.

Nela Mała Reporterka po raz kolejny wciela się w rolę przewodniczki dzieci po odległych zakątkach świata. Opowiada ciekawostki na temat egzotycznych roślin i zwierząt, pokazuje zdjęcia ze swoich licznych podróży oraz zachęca dzieci do samodzielnego pogłębiania wiedzy. Na każdej z ponad 100 stron można odnaleźć interesujące łamigłówki, kolorowanki, labirynty oraz wiele innych zadań, dostosowanych do potrzeb i umiejętności dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

„Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki” to bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy wyjeżdżając z dziećmi na wakacje, chcą im zapewnić  edukacyjną rozrywkę w podróży. Wystarczy ołówek i opakowanie kredek, aby dziecko przeniosło się w świat zabaw i ćwiczyło przy tym ,  zdolność logicznego myślenia i spostrzegawczość.

Na końcu wspólnej podróży z Nelą, mali czytelnicy w nagrodę za wypełnienie wszystkich łamigłówek oraz zagadek, otrzymają Dyplom Poszukiwacza Przygód.

Sugerowana cena: 29,90 zł

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tajemnice i zagadki, czyli „Zabawy z Nelą” na wakacyjne podróże! LIFESTYLE, Książka - Nowa książka "Zabawy z Nelą. Tajemnice i Zagadki" już w sprzedaży!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy