LIFESTYLE Muzyka

Wieczór czterech kultur w Sukcesji Koncert Samokhin Band

Data publikacji: 2017-11-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wieczór czterech kultur w Sukcesji Koncert Samokhin Band
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Już 4 listopada o godzinie 19:00 artyści Samokhin Band wystąpią w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja.

Wieczór czterech kultur w Sukcesji Koncert Samokhin Band LIFESTYLE, Muzyka - Już 4 listopada o godzinie 19:00 artyści Samokhin Band wystąpią w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja.

Fenoment wielokulturowej i wielonarodowej Łodzi intryguje od dziesięcioleci. Dziś, dzięki imponującej ilości zagranicznych firm, a także studentów korzystających z wymian uczelnianych, tradycja ta jest kontynuowana. Dowodem tego jest jeden z łódzkich bandów, Samokhin Band, czerpiący z 3 kultur: polskiej, rosyjskiej i serbskiej. Już 4 listopada o godzinie 19:00 artyści wystąpią w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja.

Samokhin Band to łódzki polsko-ormiańsko-rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Rosjanina i jednocześnie Kozaka, Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i niebywałą energią. Porywa serca wysokimi dźwiękami trąbki, ujmuje swoim lekko zachrypniętym, charyzmatycznym głosem.

Muzyka, którą wykonują to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego rock'n'rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Zespół występował m.in. jako support dla Joe Cocker'a oraz supergrupy Leningrad. Na swoim koncie mają ponad 3 000 koncertów w kraju i za granicą oraz wydane 3 albumy.

Koncert, który odbędzie się 4 listopada o godzinie 19:00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja stanowić będzie kwintesencję pełnego energii stylu Samokhin Band. Trzy energetyczne bloki, po 25 minut każdy, z pewnością rozruszają publikę. Z myślą o osobach, które wolałyby przysłuchiwać się koncertowi w nieco spokojniejszej atmosferze, organizatorzy przygotują stoliki i krzesełka. Występ odbędzie się na poziomie – 1 przy fontannach. Wstęp bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wieczór czterech kultur w Sukcesji Koncert Samokhin Band LIFESTYLE, Muzyka - Już 4 listopada o godzinie 19:00 artyści Samokhin Band wystąpią w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy