LIFESTYLE Muzyka

Będzie gaz niejeden raz! Lady Pank w trasie koncertowej po UK z TransferGo!

Widział was ktoś kiedyś na szalonej imprezie ze świetną muzyką? Jeśli nie, to jest taka szansa w UK, gdzie w latach 70-tych królowały ćwieki, irokezy, Sex Pistols, The Clash i Exploited. Okazja się powtarza w roku

Data publikacji: 2017-04-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Będzie gaz niejeden raz! Lady Pank w trasie koncertowej po UK z TransferGo!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Widział was ktoś kiedyś na szalonej imprezie ze świetną muzyką? Jeśli nie, to jest taka szansa w UK, gdzie w latach 70-tych królowały ćwieki, irokezy, Sex Pistols, The Clash i Exploited. Okazja się powtarza w roku 2017.

Będzie gaz niejeden raz! Lady Pank w trasie koncertowej po UK z TransferGo! LIFESTYLE, Muzyka - Widział was ktoś kiedyś na szalonej imprezie ze świetną muzyką? Jeśli nie, to jest taka szansa w UK, gdzie w latach 70-tych królowały ćwieki, irokezy, Sex Pistols, The Clash i Exploited. Okazja się powtarza w roku 2017.

Widział was ktoś kiedyś na szalonej imprezie ze świetną muzyką? Jeśli nie, to jest taka szansa w UK, gdzie w latach 70-tych królowały ćwieki, irokezy, Sex Pistols, The Clash i Exploited. Okazja się powtarza w roku 2017. Lady Pank zaśpiewa swoje przeboje na Wyspach Brytyjskich w pierwszy weekend maja. Dla kogo? Oczywiście dla Polonii. Co to oznacza? Masę emocji, świetne koncerty i najlepszy początek majowego sezonu.

Lady Pank to kapela, która od 1981 roku zdobywa serca fanów ciągle na nowo. Sekret tkwi w charyzmatycznym wokaliście (jego głosu nie da się pomylić z nikim innymi!), świetnym gitarowym brzmieniom i niebanalnym tekstom. Można o nich powiedzieć: esencja polskości, muzyka na światowym poziomie. 

Międzynarodowy serwis TransferGo, jako oficjalny sponsor dwóch koncertów zespołu w Wielkiej Brytanii, nie może się doczekać wydarzenia. Granie Lady Pank rozgrzeje publiczność do czerwoności – to gwarantowane! 

Lady Pank & TransferGo

Co łączy kultową kapelę i TransferGo – międzynarodową firmą zajmującą się przelewami online? Bardzo wiele! Polacy pracujący w firmie należą oczywiście do fanów. 

Cytując Magdalenę Gołębiewską z TansferGo: „Polacy kochają zarówno TransferGo, jak i Lady Pank. TransferGo oceniane jest przez fanów jako DOSKONAŁE (9,4/10 na portalu Trust Pilot). Wskaźnik satysfakcji użytkowników (Net Promotor Score) wynosi dla firmy aż +80, co w branży finansowej jest wręcz niespotykane. Polacy kochają też Lady Pank. I stąd wziął się pomysł na współpracę oraz decyzja, aby dać naszym Klientom, zarówno tym istniejącym jak i przyszłym, okazję posłuchania tego kultowego zespołu.” 

A to już wiesz?  Chutnik i Sulej o Virginii Woolf | EMPIK JUNIOR

Kiedy brytyjska scena zadrży od świetnej muzyki?

W ramach trasy sponsorowanej przez TransferGo, Lady Pank zagrają dwa koncerty: 6 maja w Cresset Theatre w Peterborough i 7 maja w kultowym Hull City Hall. Na taką imprezę brytyjska Polonia czekała od wielu lat i trzeba przyznać, że to wydarzenie sezonu. Udało się, dzięki połączeniu sił TransferGo i lokalnej rozgłośni Radio Star.

A ponieważ to co dobre, szybko się skończy…

Mogłaś być juz na dnie, a nie byłaś, nigdy nie dowiesz się, co straciłaś… Czy na pewno? Nic nie musicie tracić, a wręcz możecie zyskać! Po prostu wcześniej nie wiedzieliście, że TransferGo rozdaje £20 za przelew. Każdy z użytkowników, który zarekomenduje aplikację znajomemu, otrzyma w prezencie 20 funtów, gdy tylko osoba z jego polecenia wykona pierwszą transakcję, niezależnie od jej kwoty. 

Można sobie zadać pytanie: „Na co komu dziś transfer równie długi, jak wczorajszy dzień?” Dlatego TransferGo to przelewy nie tylko łatwe w obsłudze, ale również szybkie. Podbiły serca użytkowników, tak jak Lady Pank zdobyli serca swoich fanów! Pozostaje tylko powiedzieć: do zobaczenia pod sceną!  

KONIEC

Informacje o Transfer Go:

Transfer Go, z siedzibą w Londynie, jest międzynarodową firmą zajmującą się przelewami online. Produkty i usługi oferowane przez Transfer Go skierowane są do pracujących emigrantów na całym świecie. Firma jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w swojej branży. Założona w 2013 roku zrealizowała już ponad milion transakcji! O jakości świadczonych usług świadczyć mogą opinie Klientów, które śledzić można miedzy innymi na niezależnym portalu TrustPilot, gdzie średnia ocen wynosi 9,4/10 (Excellent).  

Pomimo iż spółka koncentruje się na pomocy społecznościom emigranckim z centralnej i wschodniej Europy (co jest bliskie sercu założycielom, których cała czwórka pochodzi z Wilna), pozwala na dokonywanie przelewów do 45 krajów w całej Europie, jak i poza nią. 

A to już wiesz?  Nowotwory i ich tajemnice okiem patomorfolożki

Transfer Go ma siedzibę w należącym do Canary Wharf Group Level39, największym europejskim miejscu wspierającym firmy z rynku FinTech. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Będzie gaz niejeden raz! Lady Pank w trasie koncertowej po UK z TransferGo! LIFESTYLE, Muzyka - Widział was ktoś kiedyś na szalonej imprezie ze świetną muzyką? Jeśli nie, to jest taka szansa w UK, gdzie w latach 70-tych królowały ćwieki, irokezy, Sex Pistols, The Clash i Exploited. Okazja się powtarza w roku 2017.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy