LIFESTYLE Muzyka

Ballantine’s x Boiler Room’s True Music w Polsce!

Data publikacji: 2017-04-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ballantine’s x Boiler Room’s True Music w Polsce!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Na scenie – słynny DJ – Seth Troxler !

Ballantine’s x Boiler Room’s True Music w Polsce! LIFESTYLE, Muzyka - Na scenie - słynny DJ - Seth Troxler !

Seth Troxler, jeden z najlepszych amerykańskich producentów i DJ’ów,  został gwiazdą drugiej części projektu Ballantine’s x Boiler Room’s True Music. Artysta rozpoczyna tournee,
aby w najbliższych miesiącach odwiedzić m.in. Brazylię, Rosję oraz Polskę! W każdym z tych państw, wraz z innymi producentami i gwiazdami muzyki elektronicznej, będzie współtworzył  niepowtarzalne, oryginalne koncerty. To jedno  z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego sezonu. Występy  innej, znanej z poprzednich edycji gwiazdy Ballantine’s x Boiler Room’s True Music – Mayi Jane Coles – cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory na platformie Boiler Room obejrzało je ponad 10 milionów osób. Występ Setha Troxlera w Polsce już
21 września!

Obejrzyj zapowiedź przygotowaną przez Setha Troxlera. To przedsmak tego, co pokaże nam w trakcie swojego koncertu w Warszawie

https://www.facebook.com/BallantinesPoland/videos/1471289989610936/?business_id=769437403129535

Udział Setha Troxlera w Ballantine’s x Boiler Room’s True Music to rezultat trzyletniej już współpracy pomiędzy Ballantine’s, jedną z najpopularniejszych marek whisky na świecie, a platformą koncertową Boiler Room. Projekt ma na celu zapewnienie wsparcia i rozgłosu artystom, którzy – zgodnie z dewizą marki Ballantine’s – są autentyczni i nie boją się realizować swoich marzeń. Począwszy od tych, którzy dopiero zaczynają aż po międzynarodowe gwiazdy.

 

 

– Projekt True Music to odzwierciedlenie idei wedle której, najlepsza muzyka tworzona jest przez ludzi, dla których najważniejsza jest pasja i odwaga przekraczania artystycznych barier. Seth Troxler, podobnie jak wcześniej Maya Jane Coles, to osoby, które doskonale wyrażają tę ideę przez swoją twórczość i odzwierciedlają ducha projektu True Music – mówi Blaise Belville, założyciel platformy muzycznej Boiler Room.

O artyście

Seth Troxler to jedno z najgorętszych nazwisk muzyki elektronicznej ostatnich lat. Od niemal dekady utrzymuje się w ścisłej czołówce światowych DJ’ów. Karierę rozpoczął w 2002 roku jako 16-letni chłopak. W swojej muzyce inspiruje się brzmieniami Chicago i Detroit – stolic amerykańskiego house oraz techno, a jego muzycznymi idolami są, przede wszystkim, Richie Hawtin i Moodymann. Troxler jest także założycielem wytwórni Visionquest.

Pomimo oszałamiającego sukcesu, jaki udało mu się osiągnąć, artysta nie zapomina o swoich korzeniach i od lat wspiera kariery młodych, niszowych DJ’ów i producentów na ich drodze do sukcesu.

– Nie mogę doczekać się startu projektu True Music, współpracy z całą grupą niesamowitych artystów z różnych zakątków świata, tworzenia nowej, unikalnej muzyki oraz fantastycznych koncertów, które pokazują naszą pasję  – mówi Seth Troxler.

Projekt True Music

Koncerty w ramach projektu Ballantine’s x Boiler Room’s True Music  odbędą się w Brazylii, Rosji
oraz w Polsce. Pierwszy zaplanowany występ rozpocznie się 10 maja, w mieście Salvador, w Brazylii. W line-up’ie znajdą się zarówno artyści o światowej renomie, jak i ci znani lokalnie. Każdy
z występujących artystów został osobiście wybrany przez Setha Troxlera tak, by ideowo i muzycznie  stanowił część projektu True Music.

Efektem Ballantine’s x Boiler Room’s True Music będą nie tylko wyjątkowe koncerty.
W każdym z państw, które Seth Troxler odwiedzi, artysta będzie współpracował z lokalnymi producentami przy tworzeniu nowej muzyki.  Nagrane kawałki znajdą się na EP’ce True Music, która będzie dostępna bezpłatnie  na winylu oraz w wersji cyfrowej. Wydawnictwo zawierać będzie zarówno nowe  utwory, jak i remixy dotychczasowej twórczości Troxlera.

Finał w Polsce

Finał Ballantine’s x Boiler Room’s True Music odbędzie się 21 września, podczas True Music Forum
w Warszawie. W trakcie jednodniowego wydarzenia w stolicy Polski planowane są wywiady, warsztaty oraz konferencja prasowa. Podobnie jak podczas pierwszej edycji True Music Forum w Madrycie, całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo w mediach społecznościowych i na platformie Boiler Room.

Więcej szczegółów na temat polskiego finału i artystów, którzy na nim wystąpią już wkrótce.
STAY TRUE!

Informacje na temat projektu są dostępne na stronie www.truemusic.boilerroom.tv 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ballantine’s x Boiler Room’s True Music w Polsce! LIFESTYLE, Muzyka - Na scenie - słynny DJ - Seth Troxler !
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy