LIFESTYLE Muzyka

El Sol Salsa Festival

Data publikacji: 2014-11-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: El Sol Salsa Festival
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

El Sol rozkręca najbardziej słoneczną imprezę roku W najbliższy weekend, Warszawa jak co roku stanie się najgorętszą stolicą salsy!

El Sol Salsa Festival LIFESTYLE, Muzyka - El Sol rozkręca najbardziej słoneczną imprezę roku W najbliższy weekend, Warszawa jak co roku stanie się najgorętszą stolicą salsy!

7 listopada startuje wielki międzynarodowy festiwal taneczny z koncertami, spektaklem i niezapomnianymi pokazami z udziałem światowej sławy artystów i instruktorów. Przed nami 10 edycja El Sol Salsa Festival!

 

El Sol Salsa Festival to najważniejsze wydarzenie europejskiej sceny salsowej, które niezmiennie od dziesięciu lat przyciąga tłumy oddanych fanów i entuzjastów tego tańca. Całość odbędzie się przy dźwiękach energetycznej muzyki, w blasku scenicznych reflektorów i fleszy fotoreporterów oraz słonecznej oprawie win El Sol – sponsora tytularnego imprezy.

 

Tegoroczna, jubileuszowa edycja doczekała się prawdziwych gwiazd! W czasie trzydniowego festiwalu czeka na nas zatem afro body movement z Maykelem Fontsem, który swoją karierę rozpoczynał w słynnej kubańskiej Tropicanie i tańczył na scenie u boku samego Buena Vista Social Club. Zaraz potem parkietem owładnie ekstremalny partnerwork z Yamulee, którzy znani są ze swojej muzykalności i układów wypełnionych choreograficznymi trikami. Na deser natomiast przygotowano shines'y z Adolfo Indacochea lub Eddim Torresem, nazywanym „Królem Mambo”. Do tego wszystko, co najlepsze z Karaibów i Afryki czyli gorąca Bachata z Dominikany uczona przez najbardziej znaną parę na Youtube czyli Jorge Ataca i Tanię La Alemana oraz hit światowych parkietów – angolska Kizomba w wykonaniu absolutnych mistrzów tego gatunku Afrolatin Connection. A w autentyczny, latynoski klimat nowojorskiej imprezy klubowej przeniesie nas koncert na żywo w wykonaniu Jimmiego Boscha, światowej legendy salsowych rytmów.

 

Oprócz całodziennych warsztatów pod okiem najlepszych instruktorów, dla uczestników przygotowano też sety didżejskie muzyków z Holandii, Francji, Norwegii i Polski, imprezy do rana na trzech parkietach, mistrzowskie pokazy i niekończący się zapas win El Sol, które pojawią się wszędzie tam, gdzie pozytywne emocje! Niespotykaną atrakcję festiwalu stanowi też premierowe show filmowo-taneczne „THE PURE”, będące niepowtarzalnym połączeniem salsy i baletu wprost z Mediolanu, którego motywem przewodnim jest siedem grzechów głównych.

 

Niesamowita charyzma gwiazd w połączeniu z porywającymi rytmami to gwarancja naprawdę mocnych wrażeń. A to wszystko w jednym miejscu i tylko podczas El Sol Salsa Festival.

 

Pełen program oraz szczegółowe informacje na: www.salsafestival.pl

 

El Sol Salsa Festival

7-9.XI.2014

Hotel Gromada, Warszawa

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
El Sol Salsa Festival LIFESTYLE, Muzyka - El Sol rozkręca najbardziej słoneczną imprezę roku W najbliższy weekend, Warszawa jak co roku stanie się najgorętszą stolicą salsy!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Similar Posts