LIFESTYLE Muzyka

Electric Pimps otwierają nowy sezon imprezowy 2019/2020!

Data publikacji: 2019-11-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Electric Pimps otwierają nowy sezon imprezowy 2019/2020!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Pierwsza impreza "Electric Levels" już 9 listopada w warszawskich Poziomach. Elektryczny cykl zaczyna się jednak od 40. odcinka. O co chodzi?

Electric Pimps otwierają nowy sezon imprezowy 2019/2020! LIFESTYLE, Muzyka - Pierwsza impreza "Electric Levels" już 9 listopada w warszawskich Poziomach. Elektryczny cykl zaczyna się jednak od 40. odcinka. O co chodzi?

Pierwsza impreza "Electric Levels"  już 9 listopada w warszawskich Poziomach. Elektryczny cykl zaczyna się jednak od 40. odcinka. O co chodzi?

– W ten sposób chcemy uhonorować naszego załoganta – didżeja pepe, który obchodzi właśnie 40. urodziny – tłumaczy dj ubiki z Electric Pimps. – To będzie dodatkowe doładowanie naszej imprezy pozytywną energią, którą chcemy się podzielić z warszawską publicznością. Wpadnijcie zobaczyć jak to się robi mając w okolicach 4 na liczniku!

Na co mogą liczyć goście w Poziomach? Elektryzującą dawkę dobrej muzyki zagraną przez pełny skład Electric Pimps, który zebrał się specjalnie z tej okazji.

– To będą ulubione , stare i nowe numery nasze i naszej publiczności, którą mamy zaszczyt bawić od lat – mówi dj ubiki.  – Będziemy tańczyć w tempie do 130 bpmów, klimatach techno, tech house, house, ale kto wie, jakie płyty wyciągniemy z torby! Poziomy mają świetny klimat więc zapowiada się super zabawa. Zapraszamy na poziom 0!

Najważniejsze informacje: Data 9.11 (sobota) | Start: 22:00 Koniec 🙂 | Wjazd: 0

https://www.facebook.com/events/530274561109983/

Lineup (alfabetycznie):

dj ali -> soundcloud.com/ali_wawa | mixcloud.com/ali_wawa/
dj filipex
dj funky-d
dj pepe
dj stash
dj trebor
dj ubiki -> soundcloud.com/ubi-ubix | mixcloud.com/ubiki/ | YT: https://www.youtube.com/channel/UCKs_xlfcBoEVIRvf_JM2iLA | dj ubiki @ 12"/h w Czwórce: https://youtu.be/rFQH28LLybg

O Electric Pimps:
FanPage: https://www.facebook.com/Electric.Pimps/ | SoundCloud: https://soundcloud.com/electric-pimps

Electric Pimps  czyli…jedyny taki skład w mieście! Każdy z Pimpów nosi w sobie kawał imprezowej historii ( lata melanży, ponad dwie dekady w branży)  i razem tworzą wybuchową mieszankę dobrej zabawy  przy jeszcze lepszej muzyce. Słuchają, wybierają i grają numery, które poderwą Was do tańca albo zabiorą w dobry trip. A ponieważ robią to już jakiś czas 😉 – selekcjonują z doświadczeniem i dystansem do nowości i z szacunkiem  dla klasyków. Są jak depozytariusze, powiernicy i kustosze (w jednym!)  wszystkiego co najlepsze w trendach, gatunkach, artystach. 

Wszystkim ekipom, z którymi dzielą muzyczno-imprezową zajawkę Electric Pimps przybijają mocną pionę!

PS W 2020 roku Electric Pimps będą obchodzić 15. urodziny. Szykujcie sięjuż dziś  na te imprezy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Electric Pimps otwierają nowy sezon imprezowy 2019/2020! LIFESTYLE, Muzyka - Pierwsza impreza "Electric Levels" już 9 listopada w warszawskich Poziomach. Elektryczny cykl zaczyna się jednak od 40. odcinka. O co chodzi?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy