LIFESTYLE Muzyka

Samokhin Band po raz kolejny na deskach Sukcesji!

Data publikacji: 2017-11-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Samokhin Band po raz kolejny na deskach Sukcesji!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Zespół będzie można usłyszeć po raz kolejny w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja już 18 listopada o godzinie 19:00. Tym razowe w swingowo-jazzowej odsłonie.

Samokhin Band po raz kolejny na deskach Sukcesji! LIFESTYLE, Muzyka - Zespół będzie można usłyszeć po raz kolejny w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja już 18 listopada o godzinie 19:00. Tym razowe w swingowo-jazzowej odsłonie.

Jazz to styl muzyczny łączący elementy muzyki ludowej, artystycznej i rozrywkowej. Symbol wolności i swobody bohemy stał się jednym z głównych elementów muzyki tworzonej przez łódzki zespół, Samokhin Band. Ten multikulturowy zespół będzie można usłyszeć po raz kolejny w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja  już 18 listopada o godzinie 19:00. Tym razowe w swingowo-jazzowej odsłonie.

Samokhin Band to łódzki polsko-ormiańsko-rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Rosjanina i jednocześnie Kozaka, Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i niebywałą energią. Porywa serca wysokimi dźwiękami trąbki, ujmuje swoim lekko zachrypniętym, charyzmatycznym głosem.

Muzyka, którą wykonują to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego rock'n'rolla oraz wschodniego folku wzmocniona rockowym brzmieniem. Zespół występował m.in. jako support dla Joe Cocker'a oraz supergrupy Leningrad. Na swoim koncie mają ponad 3 000 koncertów w kraju i za granicą oraz wydane 3 albumy.

Koncert, który odbędzie się 18 listopada o godzinie 19:00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja stanowić będzie kwintesencję pełnego energii stylu Samokhin Band. Z myślą o osobach, które wolałyby przysłuchiwać się koncertowi w nieco spokojniejszej atmosferze, organizatorzy przygotują stoliki i krzesełka. Występ odbędzie się na poziomie – 1 przy fontannach. Wstęp bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Samokhin Band po raz kolejny na deskach Sukcesji! LIFESTYLE, Muzyka - Zespół będzie można usłyszeć po raz kolejny w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja już 18 listopada o godzinie 19:00. Tym razowe w swingowo-jazzowej odsłonie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Similar Posts