Informacje

52 prezenty w świątecznej promocji Samsung i Cineman VOD

Ruszyła druga edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej firmy Samsung - „52 powody…”. W jej ramach, przy zakupie wybranych telewizorów Smart TV i zestawów kina domowego Samsung, otrzymamy dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji, hitów ostatnich lat i premier filmowych, w aplikacji Cineman VOD. Z katalogu ponad 700 filmów możemy wybrać 52 tytuły do obejrzenia w ciągu

Ruszyła druga edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej firmy Samsung - ?52 powody??. W jej ramach, przy zakupie wybranych telewizorów Smart TV i zestawów kina domowego Samsung, otrzymamy dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji, hitów ostatnich lat i premier filmowych, w aplikacji Cineman VOD. Z katalogu ponad 700 filmów możemy wybrać 52 tytuły do obejrzenia w ciągu roku.

Aplikacja Cineman VOD jest obecnie dostępna na wyłączność  na platformie Samsung Smart TV, umożliwia oglądanie filmów w ramach usługi VOD. Prawie 300 filmów zobaczyć można w jakości HD a wśród nich takie hity jak Olimp w ogniu, , Panaceum, Intruz czy Niemożliwe. W aplikacji Cineman VOD co miesiąc pojawiają się nowe premiery prosto z kina. Już w grudniu obejrzeć będzie można megahit Iluzja oraz Drugie oblicze.

Aby cieszyć się kolekcją 52 filmów w prezencie, w aplikacji Cineman VOD wystarczy w okresie od 1 listopada 2013 do 15 stycznia 2014 kupić telewizor Samsung Smart TV lub zestaw kina domowego objętego promocją ?52 powody...? oraz dokonać rejestracji na stronie www.52.samsung.pl. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymamy kod aktywacyjny do aplikacji Cineman VOD, który należy aktywować najpóźniej do 28 lutego 2014 roku.

Wśród objętych promocją urządzeń firmy Samsung znajdują się m.in. wszystkie telewizory Samsung Smart TV serii F, kina domowe Smart z odtwarzaczem Blu-ray 3D serii HT-E czy kina domowe Blu-ray 3D ? modele serii HT-F5 i wyższe. Pełną listę urządzeń objętych promocją, regulamin oraz informacje dodatkowe dostępne są na stronie www.52.samsung.pl.

Kampanię internetową przygotował Samsung Electronics Polska we współpracy z agencją Cheil Germany Gmbh Sp. z o.o. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw, natomiast kampanię w mediach zaplanował i zrealizował dom mediowy Starcom.

Cineman Sp. z o.o.

Cineman Sp.z o. o. jest spółką córką Monolith Films, jednego z największych dystrybutorów filmowych w Polsce. Świadczy usługi ?wideo na żądanie? dla wiodących na polskim rynku kablowych i cyfrowych platform VOD oraz od 2007 roku prowadzi Kino Internetowe www.cineman.pl

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy