Informacje

“Anioł” – przygody tajemniczej nastolatki już w ebooku!

“Anioł” to pierwsza z trzech części serii książek o Willow – tajemniczej nastolatce, która odkrywa w sobie niesamowity dar. Dzień, w którym dowiaduje się, że nie jest zwykłą nastolatką, ale posiada również moce i umiejętności, których jej rówieśnicy nigdy nie posiądą, na zawsze zmienia jej życie.

Ebook L.A.Weatherly to fantastyczno-przygodowa powieść o miłości, przeznaczeniu i ofierze. Siedemnastoletnia Willow, w szkole uważana za dziwaczkę, jest… jasnowidzem! Potrafi zajrzeć w przyszłość innych, zna ich marzenia i słabe punkty – wystarczy, że ich dotknie. Willow nie wie, że jest aniołem i że to bardzo niebezpieczne dla ludzi, bo anioły wcale nie są dobre ani łaskawe. Tymczasem rok starszy Aleks, członek elitarnej grupy Zabójców Aniołów, dostaje specjalne zadanie: ma zlikwidować Willow. Nieoczekiwanie oboje zaczynają się sobie podobać, co ściąga na nich wielkie kłopoty…

Książki L.A. Weatherly biją rekordy popularności wśród nastolatków w Stanach Zjednoczonych. Teraz, dzięki wydawnictwu Świat Książki, również młodzież w Polsce ma szansę dać się wciągnąć w wir przygód i emocji. Czytelnicy, w głównych bohaterach ? Willow oraz Aleksie, odnajdują cząstkę siebie. Mimo iż bohaterowie książki posiadają nadprzyrodzone moce, zmagają się z takimi samymi trudnościami i problemami, jak ich rówieśnicy. Problemy w szkole, kłótnie z rodzicami, jak i pierwsze zauroczenia i miłości nie są im obce.

Ebook w formacie ePUB przystosowanym do odczytywania na e-czytnikach oraz w formacie PDF dostosowanym do czytania na komputerach od 20 kwietnia 2011 r. dostępny jest w sieci dystrybucji Virtualo ? empik.com, amazonka.pl, gandalf.com.pl i u innych partnerów.

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=255421332

Similar Posts