Informacje

Marzena Bober wzmocniła team producentów ATM Grupy SA

Marzena Bober, jeden z najbardziej doświadczonych kierowników produkcji na rynku  – ma na koncie zrealizowane w TVN seriale ”Odwróceni”, ”39 i pół” czy „Nianię” - dołączyła do zespołu producenckiego ATM Grupy SA. Jako kierownik produkcji będzie odpowiedzialna za nowe projekty ATM Grupy SA. – Chciałabym na przykład wyprodukować serial kryminalny osadzony w
Teaser

Marzena Bober, jeden z najbardziej doświadczonych kierowników produkcji na rynku  ? ma na koncie zrealizowane w TVN seriale ?Odwróceni?, ?39 i pół? czy ?Nianię? - dołączyła do zespołu producenckiego ATM Grupy SA.

Jako kierownik produkcji będzie odpowiedzialna za nowe projekty ATM Grupy SA. ? Chciałabym na przykład wyprodukować serial kryminalny osadzony w początkach XX-wieku ? mówi Marzena Bober. ? To jeden z moich ważniejszych celów na początek. Widzę w nowej firmie sporo twórczej energii i możliwości. Podoba mi się, że ciągle się rozwija. Wiążę z tym spore nadzieje ? dodaje.

Z kolei Andrzej Muszyński podkreśla, że zatrudnienie Marzeny Bober to istotne wzmocnienie zespołu producentów w warszawskim oddziale ATM Grupy SA (firma ma biuro i studia filmowe równie we Wrocławiu): - Cieszymy się, że będzie z nami pracował jeden z najlepszych fachowców na rynku. Liczymy, że nasze produkcje telewizyjne zaczną trafiać  wkrótce na rynki międzynarodowe. Musimy sprostać rosnącym kryteriom jakościowym, produkując jednocześnie sprawnie i oszczędnie  - mówi prezes ATM Grupy SA.

Marzena Bober pracuje w branży od 16 lat. Do ATM Grupy SA przeszła Z TVN, w którym pracowała od początku swojej zawodowej kariery. Była tam odpowiedzialna za sztandarowe produkcje serialowe stacji: ?Odwróconych?, ? 39 i pół?, ?Magdę M.? oraz  nagrodzone Telekamerami ?Nianię? i ?Kasię i Tomka?. Oprócz seriali współtworzyła od samego początku nieistniejące już programy ?Wizjer TVN? i ?Pod napięciem?.

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy