Informacje

Najlepsze zdjęcia z Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska na Samsung Roadshow NX300

Teaser

Wystawę najlepszych zdjęć z Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska oraz najwyższej klasy sprzęt fotograficzny Samsung z rodziny aparatów NX będzie można zobaczyć w pięciu miastach Polski od 12 października do 22 listopada br. podczas ogólnopolskiego Samsung Roadshow NX300.

Specjalnie dla entuzjastów fotografii cyfrowej firma Samsung Electronics przygotowała ekspozycję, która przyjmie formę ogólnopolskiego Roadshow. Kampania ma na celu zaprezentowanie nowego aparatu fotograficznego Samsung NX300. Akcja promocyjna będzie miała miejsce w pięciu miastach w Polsce: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie i Kielcach.

Na wystawie będzie można przetestować sprzęt fotograficzny firmy Samsung, między innymi: aparaty z rodziny NX, w tym dysponujący wyjątkowo szybką migawką aparat NX300. Zdjęcia w doskonałej jakości można oglądać na najnowszych telewizorach Samsung smart TV o przekątnej 55 cali. Na miejscu czekać będą trenerzy produktowi, którzy udzielą zainteresowanym osobom wszelkich informacji na temat urządzeń. Dostępne będą również materiały informacyjne na temat sprzętu i technologii Samsung.

Podczas wystawy na ekranach telewizorów Samsung wyświetlane będą najlepsze ze zdjęć nagrodzonych we wszystkich dotychczasowych edycjach Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska oraz informacje na temat sprzętu.

Samsung NX300 wyznacza nowe standardy dla kompaktowych aparatów systemowych (CSC), oferując wyjątkową kombinację cech, funkcji i stylu, która umożliwia uzyskanie doskonałych zdjęć w każdej sytuacji. Aparat NX300 w połączeniu z obiektywem 45 mm 2D/3D to jedyny kompaktowy aparat systemowy, który umożliwia zarówno robienie zdjęć, jak i kręcenie filmów 3D Full HD 1080p. NX300 jest kompatybilny z całą rodziną obiektywów i profesjonalnych akcesoriów Samsung NX, co daje niezrównaną wolność tworzenia każdemu amatorowi fotografii. Dodatkowo aparat wyposażono w niezwykle szybką w tej klasie sprzętu migawkę, która pozwala na fotografowanie w czasie 1/8000 sekundy, co sprawia że aparat doskonale sprawdza się nawet w najbardziej dynamicznych scenach.

NX300 jest dostępny w kolorze brązowym, białym lub czarnym, z kontrastującymi srebrnymi metalowymi krawędziami. Ciekawą i oryginalną stylistykę, która linią nawiązuję do aparatów analogowych z pewnością docenią osoby, którym zależy nie tylko na możliwościach aparatu, ale też na jego wyglądzie.

National Geographic Polska oprócz artykułów o krajobrazach, historii czy kulturze rozmaitych miejsc na Ziemi, publikuje doskonałej jakości fotografie i jest uważany za jedno z prekursorskich czasopism w dziedzinie foto-dziennikarstwa. Magazyn od dziesiątków lat słynie ze wspaniałych zdjęć, które są wykonywane przez najlepszych fotografów.

Więcej informacji na temat kampanii na stronach internetowych:

  • http://www.national-geographic.pl/aktualnosci/pokaz/final-9-wielkiego-konkursu-fotograficznego
  • http://www.samsung.com/pl/promocjanx

Terminarz i miasta Roadshow NX300:

12-17.10 Kraków, Galeria Krakowska

19-24.10 Wrocław, Magnolia

26-31.10 Rzeszów, Millenium Hall

02-07.11 Warszawa, Blue City

16-22.11 Kielce, Korona

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts