Informacje Quo Vadis

Wielki finał konkursu MISS POLKA 2013 już za nami!

Teaser

W sobotę, 7 września w Sali Koncertowej w Sosnowcu odbył się finał konkursu MISS POLKA 2013. Tytuł najpiękniejszej Polki zdobyła Monika Hirsz z Gdańska, która tego wieczoru pokonała 15 finalistek, wybranych spośród ponad 6. tysięcy kandydatek, które startowały w eliminacjach regionalnych.

Konkurs MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody, o czym świadczyły zarówno piłkarskie stroje finalistek, jak i prowadzący ? Dariusz Szpakowski, znany komentator sportowy. Dziewczęta prezentowały się również w kreacjach koktajlowych, wieczorowych oraz oczywiście w bieliźnie. Po dwóch prezentacjach jurorzy wybrali osiem kandydatek, które znalazły się w ścisłym finale.

Tytuł MISS POLKA 2013 zdobyła Monika Hirsz z Gdańska. I v-ce MISS POLKA 2013 została Joanna Herejczak z Lubina w woj. dolnośląskim. II v-ce MISS POLKA 2013 ? Paulina Gutkowska z Łodzi. III v-ce MISS POLKA 2013 - Marlena Rejczak z Waksmundu w woj. małopolskim.

?Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację konkursu. Konwencja piłkarska sprawdziła się znakomicie, a dziewczyny stanęły na wysokości zadania, co było widoczne na scenie? ? mówi Marcin Ziółek, organizator konkursu MISS POLKA 2013.

 

Partnerem eventowym konkursu jest VIP EVENTS AGENCY.

Za biuro prasowe i kontakt z mediami odpowiada GRUPA365NET

 

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody ? idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

MISS POLKA 2013 - ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

 

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy