Informacje

Tarczyński zawita w Szczecinku!

2 lipca br. w Szczecinku, na placu koncertowym odbędzie się druga impreza z cyklu “Najlepsza muzyka pod słońcem”. Firma Tarczyński SA, jeden z czołowych polskich producentów wyrobów wędliniarskich jest głównym sponsorem letnich pikników.

Na kolejnej imprezie, organizowanej przez radio RMF FM, pojawi się kultowy zespół Piersi z charyzmatycznym Pawłem Kukizem oraz twórcy muzycznego evergreenu “Nadzieja” – zespół IRA.

Firma Tarczyński będzie wyłącznym dostawcą wędlin. Na cotygodniowych piknikach będzie można posmakować kabanosów oraz produktów grillowych. Firma jest fundatorem nagród w licznych konkursach, które odbędą się na piknikach. Główną nagrodą w programie lojalnościowym “Nagrodożercy” zorganizowanym dla partnerów firmy Tarczyński jest zaproszenie do loży VIP-ów.

“Tegoroczny sponsoring eventów letnich jest jednym z pierwszych tak intensywnych aktywności marketingowych przygotowanych przez firmę Tarczyński SA. Celem wszystkich działań jest chęć pokazania, że kabanos jest ulubioną przekąską Polaków oraz dotarcie z marką do jak największej rzeszy konsumentów. Chcielibyśmy także, aby Tarczyński był synonimem smaku, tradycji i wykwintności.” ? mówi Jacek Ziąbski, dyrektor marketingu firmy Tarczyński.

Przewidywana średnia frekwencja na piknikach to 15 tys. osób. Layouty reklamowe i wizualizacja na miejscu imprezy jest obandowana logotypem Tarczyński. Informacje o sponsorze pojawią się w ogólnopolskiej kampanii reklamowej (radio, prasa, Internet) przygotowanej przez radio RMF FM. Cykl imprez letnich w zakresie działań Public Relations po stronie sponsora obsługuje firma Media Metropolis.

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=689639211

Similar Posts