Informacje

Usługa VOD TVP w nowej serii telewizorów Sharp AQUOS Smart TV

Warszawa, 2 października 2014 r. - W październiku firma Sharp wprowadza do sprzedaży nowe serie telewizorów AQUOS LED – LE360 i LE362 – w rozmiarach 32” i 40” wyposażone w technologie Smart TV i zaawansowaną obróbkę obrazu. Telewizory Sharp AQUOS LED serii LE360 i LE362 oferują wysoką jakość i płynność obrazu dzięki technologii aktywnego

Warszawa, 2 października 2014 r. – W październiku firma Sharp wprowadza do sprzedaży nowe serie telewizorów AQUOS LED ? LE360 i LE362 ? w rozmiarach 32? i 40? wyposażone w technologie Smart TV i zaawansowaną obróbkę obrazu.

Telewizory Sharp AQUOS LED serii LE360 i LE362 oferują wysoką jakość i płynność obrazu dzięki technologii aktywnego podświetlenia Active Motion 300 Hz opracowanej przez firmę Sharp. W rezultacie rozmycia szybko zmieniających się obrazów są zniwelowane, a materiał wideo odtwarzany jest w naturalny sposób. Nowe serie telewizorów Sharp AQUOS oferowane są w najbardziej popularnych na rynku rozmiarach ekranu 32 i 40 cali. Modele te wyróżnia elegancki design z okalającą ekran wąska, czarną ramką, a częściowo otwarta, obrotowa podstawa idealnie uzupełnia nowoczesny wygląd urządzenia.

Telewizory wyposażone są w portal internetowy AQUOS NET+, który może zostać zintegrowany z urządzeniami mobilnymi. Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia dostęp do aplikacji, usługi wideo na żądanie (VOD) oraz własnych materiałów multimedialnych. Telewizory serii LE360 i LE362 mogą być obsługiwane za pomocą urządzenia przenośnego przez aplikację Sharp Smart Remote (Android i iOS) lub przez klawiaturę USB HID (Human Interface Device). Wsparcie technologii DMR (Digital Media Renderer) umożliwia użytkownikom bezprzewodowe odtwarzanie zdjęć, filmów i nagrań muzycznych z urządzeń opartych na systemach iOS i Android. Ponadto technologia Miracast pozwala posiadaczom urządzeń z systemem Android (od wersji 4.2) na bezprzewodowe multiplikowanie obrazu smartfona lub tabletu bezpośrednio na telewizor. Tym samym z materiałów multimedialnych, gier czy komunikatora Skype można korzystać w wygodny sposób na ekranie telewizora. Razem z seriami LE360 i LE362 swoją premierę w AQUOS NET+ ma aplikacja TVP.PL VOD udostępniająca filmy, seriale oraz serwisy informacyjne z bogatej biblioteki Telewizji Polskiej.

Nowe modele telewizorów Sharp AQUOS LED są urządzeniami bliźniaczymi – różnią się rodzajami zainstalowanych tunerów HD. Seria LE360 wyposażona została w tuner HD – DVB-T/DVB-C, seria LE362 natomiast w tuner HD – DVB-T/DVB-C/DVB-S/S2 czyli telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.

A to już wiesz?  infoWire.pl uruchamia własne studio telewizyjne

Sugerowane ceny detaliczne:

LC-32LE360EN ? 1 599,- PLN                 LC-40LE360EN ? 2 199,- PLN

LC-32LE362EN ? 1 649,- PLN                 LC-40LE362EN ? 2 249,- PLN


dostarczył infoWire.pl

Źródło Sharp. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy