Informacje

Wakacje w ATM Rozrywka

?Lody na patyku?, ?Fala zbrodni?, popularne teleturnieje i dłuższe pasmo dla dzieci. Już od 5 lipca w ATM Rozrywka wakacyjna ramówka, a w niej, mimo sezonu ogórkowego, specjalne propozycje, które zadowolą widzów w każdym wieku.

ATM Rozrywka pokaże w sumie 9 sezonów ?Lodów na patyku?. Premierowe odcinki emitowane będą w soboty i niedziele o godz. 23.00 - od 5 lipca, aż do? grudnia. Stacja nie przewiduje powtórek w tygodniu.

?Lody na patyku? (?Eis am Stiel?) to kultowa izraelsko-niemiecka komedia erotyczna o trójce przyjaciół i ich miłosnych podbojach, które najczęściej kończą się jakąś małą katastrofą? Swoją popularność seria zyskała m.in. z dwóch powodów: była to pierwsza produkcja z gatunku ?komedii erotycznej?, a dodatkowy atut stanowi świetna ścieżka dźwiękowa - melodyjny, taneczny rock and roll.

"Fala zbrodni" to druga duża pozycja w letniej ramówce. Serial kryminalny o specjalnym oddziale policji (w skrócie OPZ) zajmującym się walką ze zorganizowaną przestępczością i rozpracowaniem groźnej rosyjskiej grupy dowodzonej przez bezwzględnego Sergieja, którego celem jest podporządkowanie sobie polskiego świata przestępczego. Każdemu odcinkowi przypisana jest jedna historia. W rolach głównych plejada polskich gwiazd: Agnieszka Dygant, Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Robert Więckiewicz i inni.

Stacja wyemituje wszystkie trzy sezony ?Fali zbrodni? - od 7 lipca, od poniedziałku do piątku o godz. 21.00.

ATM Rozrywka zadbała w wakacje także o dzieci i ich rodziców. Pasmo dla najmłodszych poszerzono aż o godzinę. Od 7.30 do 9.30 czeka na nich mnóstwo radości m.in. z przesympatycznym duszkiem Kacprem, zabawnym kotem Felixem, sprytnym marynarzem ?Papayem? oraz najpopularniejszym na świecie królikiem Buggsem.

W wakacyjnej ramówce nie zabraknie też rozrywki dla wszystkich kochających teleturnieje. ?Awantura o kasę? i ?Gra w ciemno? emitowane będą od poniedziałku do piątku o 11.00, 12.00 i 19.00.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts