Książka LIFESTYLE

FIT LOVERS WYDALI KSIĄŻKĘ

Data publikacji: 2017-02-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: FIT LOVERS WYDALI KSIĄŻKĘ
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Youtuberzy i blogerzy znani jako FIT LOVERS wydali książkę zatytułowaną "Para na całe życie".

FIT LOVERS WYDALI KSIĄŻKĘ LIFESTYLE, Książka - Youtuberzy i blogerzy znani jako FIT LOVERS wydali książkę zatytułowaną "Para na całe życie".

 

Youtuberzy FIT LOVERS wydali książkę i rzucają wyzwanie!

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” to tytuł lifestylowego przewodnika po życiu, który już 1 marca br. trafi na półki salonów prasowych i do księgarni internetowych. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – youtuberzy znani jako FIT LOVERS – dzielą się z czytelnikami swoją filozofią i pokazują jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze. Wszystkim chcącym wprowadzić pozytywne zmiany w sobie i wokół siebie rzucają wyzwanie FIT LOVERS CHALLENGE.

 

Autorzy są trenerami personalnymi i mistrzami fitnessu. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie się poznali podczas wspólnych treningów. Połączenie zamiłowania do ruchu, zdrowego odżywiania, występów, motywowania innych i pozytywnego spojrzenia na świat zaowocowało chęcią stworzenia kanału Fit Lovers na youtubie i bloga fit-lovers.pl. Obecnie autorów śledzi na kanałach społecznościowych ponad 400 000 odbiorców.

FIT LOVERS to marka, której misją jest pomóc wszystkim, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu. Uważają, że zdrowie, pewność siebie i pozytywne podejście są gwarancją sukcesu, a odpowiednie żywienie oraz aktywność fizyczna najlepszym narzędziem, żeby to osiągnąć.

Wydana przez Wydawnictwo Dragon książka zatytułowana „Para na całe życie” wprowadza do świata odbiorców nowe pojęcie. FIT LIFESTYLE jest zapisany na kartkach poradnika, w którym znajdziemy wskazówki do tego, jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze pod kątem patrzenia na świat, wiary w siebie i zdrowego stylu życia. Przewodnik aktywności pozwala ustalić indywidualne wyzwania i cele do osiągnięcia, przeplatany jest tematyką związaną z pasjami pary, czyli fitnessem, podróżami i modą. 


 

Wraz z premierą książki rozpoczyna się zaplanowany na 52 tygodnie FIT LOVERS CHALLENGE. Wszyscy biorący w nim udział i dokumentujący swoją przemianę będą mogli wygrać 10 mikserów MIX&GO od Russell Hobbs, a osoba, która zdaniem jurorów i internautów przejdzie oraz udokumentuje najbardziej spektakularną metamorfozę, wygra wycieczkę na Kubę dla dwóch osób. Postępy internautów śledzić będzie można od 1 marca na Facebooku w otwartej grupie FIT LOVERS CHALLENGE oraz na profilu FIT LOVERS CHALLENGE na Instagramie.

 

Książka trafi do salonów prasowych i księgarni internetowych 1 marca.

Wydawnictwo Dragon.

 

 

METRYCZKA:

Data publikacji: 01.03.2017

Cena: 39.95 zł

ISBN: 978-83-7887-414-0

Format: 165 x 240 mm

Liczba stron: 240

Oprawa: Zintegrowana

Gatunek: Poradnik lifestylowy

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
FIT LOVERS WYDALI KSIĄŻKĘ LIFESTYLE, Książka - Youtuberzy i blogerzy znani jako FIT LOVERS wydali książkę zatytułowaną "Para na całe życie".
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #film   #LIFESTYLE