Książka LIFESTYLE

Nagraj „Seksmisję” z Jerzym Stuhrem!

Data publikacji: 2017-06-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nagraj „Seksmisję” z Jerzym Stuhrem!
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Teraz możesz stać się częścią tego kultowego dzieła! Aktywuj usługę Audiobooki w Play, nagraj fragment tekstu i wyślij za pomocą specjalnej platformy. Play daje Ci szansę, aby Twój głos pojawił się w kultowej polskiej superprodukcji!

Nagraj „Seksmisję” z Jerzym Stuhrem! LIFESTYLE, Książka - Teraz możesz stać się częścią tego kultowego dzieła! Aktywuj usługę Audiobooki w Play, nagraj fragment tekstu i wyślij za pomocą specjalnej platformy. Play daje Ci szansę, aby Twój głos pojawił się w kultowej polskiej superprodukcji!

Masz słabość do starych, dobrych, polskich komedii? „Seksmisja” to jeden z Twoich ulubionych filmów? Teraz możesz stać się częścią tego kultowego dzieła! Aktywuj usługę Audiobooki w Play, nagraj fragment tekstu i wyślij za pomocą specjalnej platformy. Nagroda to nie lada gratka! Play daje Ci szansę, aby Twój głos pojawił się w kultowej polskiej superprodukcji! Zwycięzca nagra audiobooka z samym Jerzym Stuhrem.
Kino Juliusza Machulskiego cieszy się ogromną popularnością wśród kilku pokoleń Polaków. „Vabank”, „Kiler”, czy „Seksmisja” to filmy, które zapisały się na kartach historii rodzimej kinematografii. Play przygotował ekskluzywny konkurs dla fanów Juliusza Machulskiego, w którym nagrodą jest nagranie audiobook’a „Seksmisji” w doborowym towarzystwie Jerzego Stuhra.
Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
Aktywuj usługę Audiobooki w Play. Zainspiruj się fragmentem tekstu wykonanego przez najlepszych polskich aktorów i nagraj swoją kreatywną interpretację tekstu. Następnie wyślij nagranie do Play poprzez stronę http://wap.play.pl/go/artseksmisja. Konkurs trwa do 11 lipca 2017 r. Finał konkursu odbędzie się w ostatnim tygodniu lipca br. Zwycięzca nagra audiobook „Seksmisji” wraz z Jerzym Stuhrem. Osoby, które zdobędą drugie i trzecie miejsce także otrzymają nagrodę – zaproszenie do studia nagraniowego.
Usługę Audiobooki w Play można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 655, na stronie 24.play.pl w zakładce Usługi – Usługi dodatkowe, na stronie http://wap.play.pl/go/audiobookiwplay, poprzez aplikację mobilną (w aplikacji przygotowanej dla systemu Android, wybierając dowolny audiobook i wskazując jako formę płatności usługę Audiobooki w Play) lub u konsultanta/sprzedawcy. Pierwszy audiobook klient otrzymuje gratis.
Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znajduje się na stronie:
http://wap.play.pl/go/artseksmisja

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nagraj „Seksmisję” z Jerzym Stuhrem! LIFESTYLE, Książka - Teraz możesz stać się częścią tego kultowego dzieła! Aktywuj usługę Audiobooki w Play, nagraj fragment tekstu i wyślij za pomocą specjalnej platformy. Play daje Ci szansę, aby Twój głos pojawił się w kultowej polskiej superprodukcji!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Książka   #LIFESTYLE