Książka LIFESTYLE

Przemysław Borkowski | Empik Arkadia

Data publikacji: 2019-08-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przemysław Borkowski | Empik Arkadia
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

5 sierpnia w salonie Empik Arkadia Przemysław Borkowski opowie o swojej książce „Widowisko”

Przemysław Borkowski | Empik Arkadia LIFESTYLE, Książka - 5 sierpnia w salonie Empik Arkadia Przemysław Borkowski opowie o swojej książce „Widowisko”

Psycholog Zygmunt Rozłucki znowu wspiera policję w śledztwie. Tym razem zbrodnia rozegrała się w iście dramatycznym stylu. Podczas gwarnej parady ulicznej, otwierającej festiwal teatralny w Olsztynie, ginie jeden z miejskich urzędników. Widowiskowość przestępstwa i użycie rekwizytu jako narzędzia zbrodni kierują uwagę Rozłuckiego w stronę miejscowego teatru, w którym twardą ręką rządzi despotyczny dyrektor. Czy to on stoi za morderstwem i pociąga za sznurki zarówno na scenie, jak i w życiu? Rozłucki podąża za tropem przestępcy, jednak za sprawą pięknej aktorki śledztwo zaczyna się komplikować. Na kartach „Widowiska” Borkowski umiejętnie żongluje wątkami, łącząc zbrodnie, teatr i fascynację w jedną spójną całość. Trzeci tom przygód psychologa Rozłuckiego to wciągająca zagadka, wielowymiarowe postaci i emocjonujące opisy zbrodni. Słowem – pozycja obowiązkowa dla pasjonatów kryminałów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przemysław Borkowski | Empik Arkadia LIFESTYLE, Książka - 5 sierpnia w salonie Empik Arkadia Przemysław Borkowski opowie o swojej książce „Widowisko”
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Książka   #LIFESTYLE