LIFESTYLE Muzyka

#AbsolutnaWiosna w Kalifornii! Do wygrania wyjazd na Coachella Festival

Data publikacji: 2018-03-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: #AbsolutnaWiosna w Kalifornii! Do wygrania wyjazd na Coachella Festival
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Marka Absolut ogłosiła konkurs #AbsolutnaWiosna dla pełnoletnich miłośników muzyki i festiwalowych inspiracji. Do wygrania absolutnie wyjątkowe nagrody – wyjazd na Coachella Festival oraz miesięczne dostępy do aplikacji Tidal!

#AbsolutnaWiosna w Kalifornii! Do wygrania wyjazd na Coachella Festival LIFESTYLE, Muzyka - Marka Absolut ogłosiła konkurs #AbsolutnaWiosna dla pełnoletnich miłośników muzyki i festiwalowych inspiracji. Do wygrania absolutnie wyjątkowe nagrody - wyjazd na Coachella Festival oraz miesięczne dostępy do aplikacji Tidal!

Marka Absolut od lat stawia na współpracę z artystami. Inspiruje młodych, energicznych, kreatywnych i pełnych pasji ludzi. Oni właśnie tworzą ducha marki Absolut i współczesną kulturę. Sztuka, film, a przede wszystkim muzyka to nieodłączne elementy wpisane w DNA marki. Dlatego Absolut jest partnerem jednego z najpopularniejszych i najbarwniejszych festiwali na świecie – Coachella Valley Music and Arts Festival w słonecznej Kalifornii. Tegoroczny line up zapowiada się obiecująco! Wystąpią m.in. Beyoncé, The Weekend, Kygo, HAIM, alt-J, Post Malone, czy Eminem. Festiwal ten to fuzja różnych gatunków muzycznych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od pop’u, hip hop’u przez muzykę elektroniczną, rock, czy indie.

– Coachella Valley Music and Arts Festival to jeden z najbardziej znanych festiwali na świecie. Miejsce łączące ludzi, których pasją jest muzyka i sztuka. Dlatego nie mogło na Coachella zabraknąć również marki Absolut, która od lat wspiera środowiska artystyczne. Ponieważ sezon festiwalowy wkrótce się rozpocznie, przygotowaliśmy dla naszych konsumentów wyjątkowy konkurs, którego nagrodą główną jest wyjazd do słonecznej Kalifornii właśnie na to wydarzenie. Co więcej, na terenie festiwalu, oprócz światowych gwiazd sceny muzycznej, na gości czekać będzie specjalna strefa Absolut Lime, produktu obecnego już na polskim rynku – mówi Karol Krekora, Senior Brand Manager Wyborowa Pernod Ricard.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić jedno z dwóch zadań. Pierwsza z możliwości to publikacja publicznego zdjęcia, gif’u albo filmiku jako odpowiedzi na modowe inspiracje festiwalowe oraz orzeźwiający zielony kolor limonki z dodaniem w opisie publikacji #AbsolutnaWiosna. Druga to wysłanie zgłoszenia konkursowego z interpretacją hasła #AbsolutnaWiosna. Do wygrania wyjazd do gorącej Kalifornii na weekend 20 – 22 kwietnia na Coachella Valley Music and Arts Festival (wraz z przelotem i pobytem) oraz 60 kodów uprawniających do 90 dni dostępu do aplikacji Tidal! Konkurs trwa do 27 marca i jest kierowany do osób pełnoletnich. Więcej informacji na stronie www.absolutnawiosna.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
#AbsolutnaWiosna w Kalifornii! Do wygrania wyjazd na Coachella Festival LIFESTYLE, Muzyka - Marka Absolut ogłosiła konkurs #AbsolutnaWiosna dla pełnoletnich miłośników muzyki i festiwalowych inspiracji. Do wygrania absolutnie wyjątkowe nagrody - wyjazd na Coachella Festival oraz miesięczne dostępy do aplikacji Tidal!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy