LIFESTYLE Muzyka

Festiwalowy weekend w elektronicznych rytmach – do wygrania bilety na Audioriver

Data publikacji: 2019-05-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Festiwalowy weekend w elektronicznych rytmach – do wygrania bilety na Audioriver
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Już niedługo 14. edycja festiwalu muzyki elektronicznej Audioriver. Na festiwalowiczów czekać będzie cały szereg atrakcji, w tym strefa partnera Audioriver – marki Absolut, promującej konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Festiwalowy weekend w elektronicznych rytmach – do wygrania bilety na Audioriver LIFESTYLE, Muzyka - Już niedługo 14. edycja festiwalu muzyki elektronicznej Audioriver. Na festiwalowiczów czekać będzie cały szereg atrakcji, w tym strefa partnera Audioriver – marki Absolut, promującej konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Już niedługo 14. edycja festiwalu muzyki elektronicznej Audioriver. Na scenie nie zabraknie znakomitych, międzynarodowych artystów. Na festiwalowiczów czekać będzie cały szereg atrakcji, w tym strefa partnera Audioriver – marki Absolut, promującej konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce, który z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników dobrej zabawy. Zaledwie 110 km od Warszawy, w Płocku,
w ostatni lipcowy weekend (26-28 lipca) spotka się kilkadziesiąt tysięcy osób, żeby usłyszeć ponad 100 koncertów cenionych artystów z polski i zagranicy. Wśród nich będą m.in. Jon Hopkins – wyjątkowy producent nominowany w tym roku do nagrody Grammy za album „Singularity”, The Black Madonna – jedna z najbardziej rozchwytywanych DJ-ek na świecie, Damian Lazarus – DJ, którego świat muzyczny okrzyknął prawdziwym maestro sceny house i techno oraz duet Modeselektor – współtwórcy grupy Moderat, mający na koncie współpracę chociażby z grupą Radiohead i Thomem Yorkem. Pełen line-up dostępny jest na głównej stronie festiwalu: www.audioriver.pl .

Do wygrania jest 10 podwójnych biletów na to wydarzenie oraz 100 zestawów festiwalowych,
w skład których wchodzi podręczny plecak, koc idealny do wypoczynku na trawie i butelka Absolut Vodka. Wystarczy dokonać zakupu wódki marki Absolut (dowolnej wersji produktu dostępnej na rynku) do 7 lipca 2019 r., zachowując paragon. Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.absolutnenoce.pl, rejestrując dowód zakupu i odpowiadając na pytanie konkursowe: „Wymień 3 rzeczy, bez których nie ruszysz się na Festiwal” uzasadniając swój wybór. Zgłoszenia można wysyłać do 7 lipca 2019 r. Pełen regulamin dostępny jest na stronie konkursowej.

W tym roku, tak samo jak w latach ubiegłych, partnerem wydarzenia jest m.in. marka Absolut. Uczestnicy Audioriver będą mieć okazję skorzystania z niebanalnych atrakcji strefy marki.
Świetna zabawa gwarantowana, wystarczy spojrzeć na relację z zeszłorocznej imprezy strefy Absoluta, gdzie jej uczestnicy mieli szansę m.in. na pobudzenie kreatywności zmieniając ścianę pełną słów hejtu na wielobarwne dzieło, przejść artystyczną metamorfozę dzięki uzdolnionym makijażystom, farbom do ciała i kwiecistym wiankom, czy poczuć czym jest trend „zero waste” i zrównoważone praktyki za barem

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Festiwalowy weekend w elektronicznych rytmach – do wygrania bilety na Audioriver LIFESTYLE, Muzyka - Już niedługo 14. edycja festiwalu muzyki elektronicznej Audioriver. Na festiwalowiczów czekać będzie cały szereg atrakcji, w tym strefa partnera Audioriver – marki Absolut, promującej konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Similar Posts