LIFESTYLE Muzyka

Nocny Kochanek | Empik Galeria Bałtycka

Data publikacji: 2019-01-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nocny Kochanek | Empik Galeria Bałtycka
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

spotkanie

Nocny Kochanek | Empik Galeria Bałtycka LIFESTYLE, Muzyka - spotkanie

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut…ucha. Wykorzystując humor, dystans do świata, pastisz i gry językowe, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej, ale nie tylko. Grupa powstała w 2012, jako alter ego Night Mistress. Przez kilka lat grania zaliczyli już największe sceny klubowe i festiwalowe w Polsce, ale nie wstydzą się i lubią wracać też do tych najmniejszych. Po roku intensywnej promocji albumu bez wsparcia dużej wytwórni i wielkich stacji radiowych „Zdrajcy Metalu” otrzymali status złotej płyty. Występ na Pol’and’Rock Festiwal 2018 w Kostrzynie nad Odrą zgromadził rekordową publiczność.

11 stycznia 2019 odbędzie się premiera trzeciego albumu grupy – „Randka w Ciemność”. Zespół prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar.
Wkrótce po premierze, Nocny Kochanek rusza w trasę koncertową zatytuowaną „Trasa w Ciemność”, nie zabraknie też premierowych spotkań w salonach Empik.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nocny Kochanek | Empik Galeria Bałtycka LIFESTYLE, Muzyka - spotkanie
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy