LIFESTYLE Muzyka

„RODZINA BRODÓW” I ICH SINGIEL Z OKAZJI OCZEKIWANIA NA NARODZINY 11 DZIECKA!

27 maja światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Rodziny Brodów, czyli zespołu Joszka Brody i jego żony Debory oraz ich dziesięciorga dzieci. „Wielkie odliczanie” to piosenka poświęcona oczekiwaniu na jedenaste dziecko, które wkrótce przyjdzie na

Data publikacji: 2019-05-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „RODZINA BRODÓW” I ICH SINGIEL Z OKAZJI OCZEKIWANIA NA NARODZINY 11 DZIECKA!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

27 maja światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Rodziny Brodów, czyli zespołu Joszka Brody i jego żony Debory oraz ich dziesięciorga dzieci. „Wielkie odliczanie” to piosenka poświęcona oczekiwaniu na jedenaste dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat.

„RODZINA BRODÓW” I ICH SINGIEL Z OKAZJI OCZEKIWANIA NA NARODZINY 11 DZIECKA! LIFESTYLE, Muzyka - 27 maja światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Rodziny Brodów, czyli zespołu Joszka Brody i jego żony Debory oraz ich dziesięciorga dzieci. „Wielkie odliczanie” to piosenka poświęcona oczekiwaniu na jedenaste dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat.

27 maja światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Rodziny Brodów, czyli zespołu Joszka Brody i jego żony Debory oraz ich dziesięciorga dzieci. „Wielkie odliczanie” to piosenka poświęcona oczekiwaniu na jedenaste dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat. Autorką słów i muzyki jest Debora Broda. Za produkcję i wykonanie odpowiada cała rodzina Brodów. Teledysk do utworu obejrzeć można na kanale You Tube (Rodzina Brodów).

Najnowsza piosenka dla 11 dziecka

Joszko Broda, to artysta występujący na scenie w Polsce i Europie od czwartego roku życia, gdy debiutował w zespole swojego ojca Józefa Brody. Joszko jest także multiinstrumentalistą, producentem i twórcą nowatorskich projektów kulturalnych. Wspólnie z żoną Deborą od 18 lat
z sukcesem prowadzą zespół „Dzieci z Brodą”. Artyści mają obecnie dziesięcioro dzieci: Jana (19), Macieja (17), Tomasza (15), Mikołaja (13), Jeremiego (11), Iwa (10), Marię (9), Rocha (7), Józefa (5)
i Piotra (1,5), a teraz oczekują na narodziny swojego 11 dziecka. Młode pokolenie Brodów kontynuuje muzyczne tradycje. W związku z tym powstał zupełnie nowy rodzinny projekt łączący pasję
z fenomenem dużej rodziny.

– Oczekiwanie na nasze nowe dziecko stało się inspiracją do stworzenia nowej piosenki, stąd pomysł na „Wielkie odliczanie”. Nasza duża rodzina, którą tworzymy od 20 lat, wywołuje wiele pytań, szczególnie o zagadnienia logistyczne – jak to wszystko ogarnąć? Z pewnością jest to ciekawe i być może nawet inspirujące, ale dla nas najważniejsze jest to, co przeżywamy, to co nas łączy. O tym właśnie chcemy śpiewać, by przekazać światu nasz komunikat. Bardzo się cieszymy, że dzieci odziedziczyły miłość do muzyki. Dzięki temu nasze przesłanie możemy zawrzeć we własnych wykonaniach, zrealizowanych w rodzinnym gronie i rodzinnej atmosferze. Najnowsza piosenka jest dedykowana wszystkim mamom, bo nikt, tak jak one, nie zna uczuć i emocji towarzyszących oczekiwaniu na narodziny dziecka. „Wielkie odliczanie” chce wyrazić naszą nadzieję, ale też niepewność i napięcie połączone z odliczaniem dni
i godzin do najważniejszego wybuchu radości, gdy „wszystkie na świecie wykrzykniki będą mogły skończyć to jedno zdanie” – mówi Debora Broda.

A to już wiesz?  Spotkanie z Anią Karwan w Poznaniu

Rodzina Brodów

Najnowszy pomysł to projekt rodzinny, gdzie występują młodzież i dzieci razem z rodzicami. Premierowy koncert miał miejsce w tym roku w Budapeszcie. Twórczość zespołu skierowana jest zarówno do dorosłych, młodzieży jak i do dzieci. Najnowsza piosenka pokazuje jak wielkie emocje towarzyszą rodzinie oczekującej na narodziny dziecka. Artystom zależy na przekazaniu swojego przesłania, że wielodzietne rodziny mogą nie tylko dobrze funkcjonować i rozwijać talenty dzieci, ale też wnieść do współczesnego świata nowe spojrzenie na wiele ważnych spraw.

YouTube: @Rodzina Brodów https://bit.ly/2X3rdEl

Facebook: https://www.facebook.com/Rodzina-Brod%C3%B3w-2127326940912050/?modal=admin_todo_tour

Instagram: @rodzinabrodow https://www.instagram.com/rodzinabrodow/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„RODZINA BRODÓW” I ICH SINGIEL Z OKAZJI OCZEKIWANIA NA NARODZINY 11 DZIECKA! LIFESTYLE, Muzyka - 27 maja światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Rodziny Brodów, czyli zespołu Joszka Brody i jego żony Debory oraz ich dziesięciorga dzieci. „Wielkie odliczanie” to piosenka poświęcona oczekiwaniu na jedenaste dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy