LIFESTYLE Muzyka

Roksana Węgiel zaśpiewa na urodzinach Agory Bytom

Data publikacji: 2019-10-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Roksana Węgiel zaśpiewa na urodzinach Agory Bytom
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Najpopularniejsze gwiazdy muzyki młodzieżowej w Polsce pojawią się na urodzinach największej galerii handlowej w Bytomiu. Główną atrakcją dnia pełnego wrażeń będzie koncert Roksany Węgiel. Wstęp jest bezpłatny.

Roksana Węgiel zaśpiewa na urodzinach Agory Bytom LIFESTYLE, Muzyka - Najpopularniejsze gwiazdy muzyki młodzieżowej w Polsce pojawią się na urodzinach największej galerii handlowej w Bytomiu. Główną atrakcją dnia pełnego wrażeń będzie koncert Roksany Węgiel. Wstęp jest bezpłatny.

Najpopularniejsze gwiazdy muzyki młodzieżowej w Polsce pojawią się na urodzinach największej galerii handlowej w Bytomiu. Główną atrakcją dnia pełnego wrażeń będzie koncert Roksany Węgiel. Wstęp jest bezpłatny. Nie może Was zabraknąć!

 

Wielkie świętowanie z olbrzymim tortem, konkursami, występami oraz koncertem Roksany Węgiel, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tak 16 listopada zapowiadają się 9. urodziny Agory Bytom. Galeria handlowa zaprasza wszystkich do świętowania.

Gwiazdą jubileuszu Agory będzie Roksana Węgiel, idolka polskich nastolatek i zwyciężczyni The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Występ w Agorze Bytom będzie specjalnym wydarzeniem wieńczącym trasę koncertową The X Tour Roxie i przedsmakiem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, którą Roksana poprowadzi 24 listopada w Gliwicach. Podczas 9. urodzin Agory Bytom wokalistka nie tylko zaśpiewa, ale również rozda autografy swoim fanom.

16 listopada na scenie Agory pojawi się również trio My3, które rozgrzeje urodzinową atmosferę. Natka, Julka i Gefi tworzą radosną i optymistyczną muzykę, którą uwielbia młodzież.

– Każde urodziny Agory Bytom to dla nas zawsze wyjątkowy czas, który chcemy spędzać z naszymi klientami i mieszkańcami Bytomia. W tym roku, nasze 9. urodziny, obchodzimy z idolami muzyki młodzieżowej – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Agora Bytom od początków swojego istnienia stawiała na integrację z mieszkańcami. Nie jesteśmy tylko i wyłącznie galerią handlową, ale także miejscem, gdzie można spotkać się z przyjaciółmi, zjeść coś smacznego i interesująco spędzić czas. Zapraszamy wszystkich na wielkie świętowanie z Agorą Bytom 16 listopada. Atrakcji nie zabraknie! – dodaje.

Koncert Roksany Węgiel rozpocznie się o godzinie 17.00, ale bytomianie będą świętować już od godziny 14.00. Na uczestników czeka cała masa atrakcji m.in. konkursy, w których do wygrania są nagrody rzeczowe i bony na zakupy przygotowane przez sklepy działające w Agorze Bytom.

Oczywiście urodziny nie mogą odbyć się również bez tortu. Tym razem będzie to różowy tort o smaku czekolady i wiśni. 800 porcji dla wszystkich uczestników urodzin przygotuje Cukiernia Sowa.

Dodatkowo dla klientów Agory Bytom najemcy największej galerii handlowej w Bytomiu przygotowali atrakcyjne rabaty nawet do 50 proc.

Agora Bytom to największa galeria handlowa w Bytomiu. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Urodziny Agory Bytom

16 listopada

godz. 14.00-19.00

Agora Bytom

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Roksana Węgiel zaśpiewa na urodzinach Agory Bytom LIFESTYLE, Muzyka - Najpopularniejsze gwiazdy muzyki młodzieżowej w Polsce pojawią się na urodzinach największej galerii handlowej w Bytomiu. Główną atrakcją dnia pełnego wrażeń będzie koncert Roksany Węgiel. Wstęp jest bezpłatny.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Similar Posts