Aktualności

Empik zaprasza do Arkadii na spotkanie z Ewą Chodakowską

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK Warszawa, 28 kwietnia 2015 r. Empik zaprasza do Arkadii na spotkanie z Ewą Chodakowską Salon Empik w CH Arkadia już dziś odwiedzi

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK
Warszawa, 28 kwietnia 2015 r.

Empik zaprasza do Arkadii na spotkanie z Ewą Chodakowską

Salon Empik w CH Arkadia już dziś odwiedzi Ewa Chodakowska. Najpopularniejsza polska trenerka będzie promować swoją najnowszą książkę ?Trenuj z nami! Uniwersalny trening personalny?. Podczas spotkania, które rozpocznie się o godzinie 18.00, wraz ze współautorami pozycji ? Lefterisem Kavoukisem i Tomaszem Choińskim ? opowie o atutach treningu personalnego.

?Trenuj z nami! Uniwersalny trening personalny? to odpowiedź na potrzeby osób, które prowadzą aktywny styl życia i preferują ćwiczenia funkcjonalne, siłowe oraz fitness. Książka czerpie z doświadczeń Ewy Chodakowskiej oraz trenerów personalnych Lefterisa Kavoukisa i Tomasza Choińskiego, a jej celem jest poderwanie z kanap nie tylko kobiet, ale także mężczyzn.

Ponad 200 ćwiczeń z własnym ciężarem ciała i sprzętem, ułożonych w programy treningowe, pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Ćwiczenia wyróżniają się szeroką funkcjonalnością oraz kreatywnym wykorzystaniem sprzętów do ćwiczeń, jak na przykład: piłki gimnastycznej, gum rehabilitacyjnych, odważników, ławeczki, hantli czy sztangi.

Pozycja ma pomóc w realizacji indywidualnie założonych celów: od wymodelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej, przez siłę i sprawność, aż do wypracowania masy mięśniowej. Z kompendium wiedzy treningowej można się dowiedzieć, od czego zacząć proces pracy nad własnym ciałem, w jaki sposób się motywować i prawidłowo odżywiać oraz jak skutecznie trenować samodzielnie w domu, w siłowniach czy klubach fitness, by osiągnąć spektakularne i długotrwałe efekty.

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W ponad 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów papierniczych, dekoracji do domu, akcesoriów kulinarnych, produktów i zabawek edukacyjnych, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce nowe, ciekawe i warte zauważenia.

A to już wiesz?  Instytut Chemii Nadużywanej projekt edukujący w zakresie dodatków do żywności

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy