Film LIFESTYLE

Już w czerwcu premiera filmu o Mistrzu Polski w kitesurfingu

„W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywania własnych

Data publikacji: 2016-05-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Już w czerwcu premiera filmu o Mistrzu Polski w kitesurfingu
Kategoria: LIFESTYLE, Film

„W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywania własnych słabości.

Już w czerwcu premiera filmu o Mistrzu Polski w kitesurfingu LIFESTYLE, Film - „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywania własnych słabości.

„W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywania własnych słabości. Filipiny, Hongkong, Wietnam – to tam wybrał się siedmiokrotny mistrz Polski Victor Borsuk, by stworzyć materiał o wietrznych wybrzeżach i codziennym życiu kitesurfera. Trailer zapowiada premierę filmu, który będzie można zobaczyć na początku lata. 

Tętniąca życiem przyroda, bajkowe plaże i wietrzne, turkusowe wybrzeża wręcz stworzone do kitesurfingu. Do tego kamera, aparat, drony, zaufana ekipa i umiejętności Mistrza Polski w „kajcie” – to właśnie składowe filmu „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile”. Pokazuje on jednak, że bycie zawodowym kitesurferem to nie tylko piękne plaże i zbieranie trofeów. To też stałe poświęcenie, setki kontuzji i droga ku rozwojowi, która wcale nie jest usłana różami.

– Kitesurfing kojarzy nam się z energią, młodością ducha i poczuciem wolności, dlatego wsparcie takiego zawodnika, jak Victor Borsuk, to dla nas naturalne działanie. Cała Grupa Virgin jest silnie połączona z tą wyjątkową dyscypliną sportową – nie tylko przez pasję Sir Richarda Bransona, ale także przez pozytywne emocje i wartości, z jakimi łączy się ten sport. To inspiracja dla każdego z nas – mówi Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

– Kite to nie tylko piękne widoki i sukcesy. To możliwość spotkania z drugim człowiekiem, ale także samotność – oko w oko z własnymi słabościami oraz pasja, która staje się całym życiem. Film stworzony podczas mojej podróży, pozwoli zasmakować kitesurfingu w pełnej odsłonie. Właśnie wtedy zdobyłem 5. miejsce w Pucharze Azji walcząc z przeciwnikami z całego świata – komentuje Victor Borsuk.

A to już wiesz?  „MAXIMUM KINA. JEDEN FILM – WIELE FORMATÓW WRAŻEŃ”

Swoją przygodę z kitesurfingiem Victor Borsuk rozpoczął jako 14-latek, by w wieku 27 lat mieć na koncie siedmiokrotne mistrzostwo Polski, wysokie pozycje na kite’owym podium Pucharu Świata i Europy. Sukces nie jest wynikiem wyłącznie talentu. Odkąd zdał sobie sprawę, że sport to jego życiową pasją, poświęcał każdą chwilę na trening i bicie własnych rekordów.

Podróż Victora Borsuka do Azji wspierało Virgin Mobile     Polska. Film został nakręcony najnowszymi aparatami Sony A7R II oraz kamerami Sony Action Cam, a panoramiczne ujęcia powstały, dzięki dronom z Dron House Group.

Zwiastun „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile”: https://www.youtube.com/watch?v=Ei3AnzTDGDA

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Już w czerwcu premiera filmu o Mistrzu Polski w kitesurfingu LIFESTYLE, Film - „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywania własnych słabości.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Film

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy