Informacje

Dariusz Szpakowski konferansjerem finału konkursu MISS POLKA 2013

Teaser

Znany komentator i dziennikarz sportowy, Dariusz Szpakowski w ubiegłą sobotę poprowadził galę finałową konkursu MISS POLKA 2013.

Dariusz Szpakowski podczas gali podkreślał, że konkurs MISS POLKA 2013 ? jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, łączące świat mody z rozgrywkami sportowymi, jest doskonałym lekarstwem na smutki po przegranym meczu Polska ? Czarnogóra.

I rzeczywiście piękne finalistki konkursu zachwyciły publiczność, która licznie zgromadziła się w hali w Sosnowcu-Zagórzu. Dziewczęta wystąpiły w sukienkach koktajlowych, kreacjach wieczorowych, w bieliźnie oraz oczywiście w strojach piłkarskich.

Spośród kilku tysięcy kandydatek, które zgłosiły swą chęć udziału w konkursie, w etapach regionalnych wybrano kilkadziesiąt półfinalistek. W ramach eliminacji do finału dziewczęta brały udział w licznych sesjach zdjęciowych, nagraniach wideo, a także eventach. Spośród nich jurorzy przy wsparciu internautów wybrali 15 finalistek, które w ubiegłą sobotę prezentowały się podczas gali.

Tytuł MISS POLKA 2013 zdobyła Monika Hirsz z Gdańska. I v-ce MISS POLKA 2013 została Joanna Herejczak z Lubina w woj. dolnośląskim. II v-ce MISS POLKA 2013 ? Paulina Gutkowska z Łodzi. III v-ce MISS POLKA 2013 - Marlena Rejczak z Waksmundu w woj. małopolskim.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego uroczystego wieczoru.

Partnerem eventowym konkursu jest VIP EVENTS AGENCY.

Za biuro prasowe i kontakt z mediami odpowiada GRUPA365NET

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody ? idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

MISS POLKA 2013 - ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

 

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts