Informacje

Filmy i seriale z HBO GO w prezencie z Samsung Smart TV

W ramach najnowszej kampanii zwalczania nudy za pomocą możliwości telewizorów Smart TV, firma Samsung wraz z aplikacją HBO GO serwuje kolejne lekarstwo na ziewanie przed odbiornikami. Właśnie rozpoczyna się promocja, w której przy zakupie telewizora Samsung Smart TV otrzymamy bezpłatny dostęp do ogromnej rozrywkowej zawartości HBO GO na trzy miesiące.

HBO GO to aplikacja popularnego i słynącego na całym świecie ze znakomitej oferty kanału HBO, oferująca wideo na życzenie. Promocja Samsung Smart TV i HBO GO rozpocznie się już 18 września i potrwa do 19 października 2014 roku*. W tym czasie do zakupu każdego telewizora Samsung Smart TV z serii F (2013) lub H (2014) dostaniemy w prezencie bezpłatny dostęp do zasobów aplikacji HBO GO na trzy miesiące.

W aplikacji czekają na nas filmy i seriale, dzięki którym skutecznie zwalczymy nudę. Przez 3 miesiące będziemy mieli dostęp w dowolnej chwili do takich filmowych hitów jak ?Człowiek ze stali?, nagradzane Oscarami ?American Hustle?, ?Wielki Gatsby? z Leonardo DiCaprio w roli tytułowej czy ?Kraina Lodu? ? światowy fenomen nie tylko dla najmłodszych. Ponadto, HBO GO to prawdziwa gratka dla fanów seriali. W ofercie aplikacji znajdziemy takie kultowe pozycje jak ?Gra o tron?, thriller ?Detektyw?, klasyki jak ?Rodzina Soprano? i ?Prawo ulicy?, a także serial ?Zakazane Imperium?** Jednym zdaniem ? jest w czym wybierać!

Aby wziąć udział w promocji wystarczy w okresie 18.09.2014 ? 19.10.2014 dokonać zakupu telewizora Samsung Smart TV serii F (2013) lub H (2014), zarejestrować zakup na dedykowanej stronie www.TwojSmartTV.samsung.pl i odebrać kod promocyjny mailem. Co więcej, kod umożliwia także oglądanie kanału linearnego HBO oraz bogatej oferty filmów i seriali na żądanie na smartfonach i tabletach poprzez aplikację mobilną HBO GO, a także na komputerach korzystając ze strony internetowej www.hbogo.pl

Więcej informacji i regulamin promocji znajdują się na stronie www.TwojSmartTV.samsung.pl

*Lub do wyczerpania zapasów kodów

**Przykładowe tytuły aktualne w dniu opublikowania komunikatu


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy