Informacje

Jubileuszowy koncert Comy tylko na NuPlays

Kontrolowany przeciek do sieci - tak można nazwać niespodziankę, jaką zespół Coma przygotował dla swoich fanów. ?Pierwsze wyjście z mroku 2014 - Live in Jarocin?, to zapis video unikalnego koncertu, który miał miejsce podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwal. Pre-order koncertowego DVD można już kupić na platformie NuPlays pod linkiem http://coma.nuplays.pl

19 lipca, podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwal, zespół po raz pierwszy wykonał na żywo cały album pt. ?Pierwsze wyjście z mroku 2014?, Udany klimat tamtego wieczoru będzie można poczuć, kupując plik w pre-orderze pod linkiem: http://coma.nuplays.pl W dniu premiery, 03 listopada o godz. 12.00, kupujący otrzyma powiadomienie o możliwości pobrania pliku, podczas gdy oficjalna premiera planowana jest 5 godzin później.

"Branża muzyczna potrzebuje coraz bardziej zaawansowanych narzędzi technologicznych, by móc oferować swoim fanom interesujące projekty?, mówi Paweł Soproniuk, Prezes Zarządu NuPlays. ?Jeżeli z rozwiązań oferowanych przez NuPlays korzystają zespoły takie jak COMA - o niekwestionowanym statusie gwiazdy - to jest to dla nas najlepszy dowód, że obraliśmy właściwy kierunek rozwoju. Coraz więcej artystów przekonuje się, że NuPlays jest najlepszym dla artysty i wytwórni serwisem, w którym można zorganizować preorder i premierę płyty? dodaje Paweł Soproniuk.

Cena koncertu w jakości HD wynosi dla Polski 8,99 PLN. Niska kwota jest ukłonem w stronę fanów oraz podkreśla pamiątkowy, a nie komercyjny charakter akcji. Wydawnictwo ma również promować trwającą aktualnie trasę zespołu Coma, ?Pierwsze wyjście z mroku 2014?, która jest kontynuacją jarocińskiej formuły.

Jako utwór promujący wydawnictwo, zespół wybrał tytułowe ?Pierwsze wyjście z mroku?: https://www.youtube.com/watch?v=aRTrBPdWLFY Dzisiaj wystartował również oficjalny kanał YouTube zespołu Coma, który można znaleźć pod adresem: http://www.youtube.com/user/comaoficjalny

Lista utworów albumu ?Pierwsze wyjście z mroku 2014 - Live in Jarocin?

1.Leszek Żukowski

2.Sierpień

3.Chaos kontrolowany

4.Pierwsze wyjście z mroku

5.Pasażer

6.Ocalenie

7.Spadam

8.Czas globalnej niepogody

9.Nie wierzę skurwysynom

10.Skaczemy

11.Zbyszek

12.Sto tysięcy jednakowych miast

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts