Informacje

Materiały TVP na stronach Grupy Wirtualna Polska

Ekskluzywne materiały wideo Telewizji Polskiej z najważniejszych wydarzeń sportowych pojawią się na stałe w serwisach Grupy Wirtualna Polska. Na początek będą to materiały brazylijskiego Mundialu, ale współpraca WP i TVP będzie rozszerzana.– Dzięki współpracy z TVP nasi użytkownicy mają dostęp do wielu najwyższej jakości materiałów wideo –

Ekskluzywne materiały wideo Telewizji Polskiej z najważniejszych wydarzeń sportowych pojawią się na stałe w serwisach Grupy Wirtualna Polska. Na początek będą to materiały brazylijskiego Mundialu, ale współpraca WP i TVP będzie rozszerzana.

? Dzięki współpracy z TVP nasi użytkownicy mają dostęp do wielu najwyższej jakości materiałów wideo ? mówi Kinga Ciukta z Działu Syndykacji Kontentu i Moderacji w Grupie Wirtualna Polska. ? A to dopiero początek. Liczymy, że w bliskiej przyszłości na naszych stronach pojawią się inne wartościowe treści produkcji TVP ? dodaje.

W serwisach należących do Grupy Wirtualna Polska ? sport.wp.pl, sportfan.pl oraz sportowefakty.pl ? są już dostępne materiały wideo TVP z podsumowaniami najważniejszych wydarzeń z Mistrzostw Świata w Brazylii. Pojawiły się również relacje wideo i wideoblogi komentatorów TVP z Mundialu oraz nagrania z wypowiedziami dziennikarzy i gości ze studia TVP oraz programu ?Studio Plaża?. Ponadto użytkownicy mają dostęp do wideo z najważniejszymi bramkami mistrzostw.

? Współdziałamy, łącząc znajomość rynku online oraz zasięg Grupy Wirtualna Polska z doświadczeniem TVP w produkcji wideo ? mówi Adrian Wojtaszek z Działu Biura Reklamy ds. Internetu w TVP. ? Co ważne, wykorzystujemy potencjały reklamowe naszych firm, zwłaszcza w dziedzinie sprzedaży powierzchni dedykowanej reklamie wideo.

W nowym sezonie piłkarskim Grupa Wirtualna Polska uzyska również dostęp do komentarzy z meczów Ekstraklasy, Polskiej Reprezentacji czy Ligi Mistrzów. Publikowane będą też materiały z relacjami z rozgrywek najważniejszych lig europejskich, w których grają Polacy. Pojawi się również kontent wideo dot. najbardziej lubianych przez naszych rodaków sportów zimowych ? skoków czy biegów narciarskich oraz wielu innych dyscyplin.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy