Informacje

Odkodowane kanały Nickelodeon i Nick Jr. na Dzień Dziecka w Telewizji Osobistej Netii

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Netia przygotowała specjalną promocję – tzw. „otwarte okno” dla klientów Telewizji Osobistej, czyli odkodowane kanały dla dzieci: Nickelodeon i Nick Jr. Promocja trwa od 27 maja do 5 czerwca. Netia, wraz z Viacom International Media Networks (VIMN), właścicielem kanałów dziecięcych Nick Jr., Nickelodeon Polska oraz Nick HD, przygotowała

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Netia przygotowała specjalną promocję ? tzw. ?otwarte okno? dla klientów Telewizji Osobistej, czyli odkodowane kanały dla dzieci: Nickelodeon i Nick Jr. Promocja trwa od 27 maja do 5 czerwca.

Netia, wraz z Viacom International Media Networks (VIMN), właścicielem kanałów dziecięcych Nick Jr., Nickelodeon Polska oraz Nick HD, przygotowała specjalną promocję z okazji Dnia Dziecka. Od 27 maja do 5 czerwca klienci nowej ramówki Telewizji Osobistej Netii, w ramach tzw. ?otwartego okna? mają odkodowany, bezpłatny dostęp do dwóch kanałów dla dzieci: Nickelodeon i Nick Jr.

Nickelodeon to kanał dla dzieci, który w ramach nowej, przełomowej oferty telewizyjnej Netii, wprowadzonej w listopadzie ubiegłego roku, dostępny jest w pakiecie Starsze Dzieci. W ramach promocji, dla abonentów nie posiadających wspomnianego pakietu, kanał ten dostępny jest za darmo pod numerem 999. Natomiast Nick Jr., dostępny w ramach pakietu Młodsze Dzieci, w ?otwartym oknie? znajduje się na kanale 998.

Dzięki “otwartemu oknu” klienci Netii będą mieli dostęp do linearnej oferty dziecięcych kanałów VIMN z takimi seriami live action jak: “Hotel 13”, “Nawiedzeni”, “Sam & Cat” czy “Grzmotomocni”. Fani kreskówek będą mogli śledzić losy bohaterów takich seriali jak m.in.: “Wojownicze Żółwie Ninja”, “Sanjay & Craig” czy “Legenda Korry”. Najmłodsi widzowie z kolei mogą uczestniczyć w przygodach “Dory, Małej Podróżniczki”, “Psiego Patrolu” czy zabawnych rybek z “Bąbelkowego Świata Gupików”.

Pakiety tematyczne dla dzieci, dostępne w ramach oferty Telewizji Osobistej Netii to pakiet Młodsze Dzieci, zawierający aż 7 kanałów (w tym jeden w jakości HD), przeznaczonych dla najmłodszych: BabyTV, CBeebies, Duck TV, MiniMini+, Nick Jr, JimJam i Boomerang. Drugi pakiet, Starsze Dzieci, zawiera kanały, które chętnie oglądają dzieci nieco starsze, a które nie zawsze są odpowiednie dla tych najmłodszych. W skład pakietu wchodzi 5 kanałów (w tym jeden w jakości HD): Cartoon Network, Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon oraz TeleTOON+. Każdy z pakietów kosztuje tylko 5 zł miesięcznie (przy czym minimalna, miesięczna opłata za usługę telewizyjną nie może być niższa niż 35 zł, w tę cenę wliczony jest pakiet ?Na Start? i dowolne pakiety za minimum 20 zł).

A to już wiesz?  Grand prix dla Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy