Informacje

Otwarte wtorki z NuPlays zapraszają na koncerty półfinałowe

III edycja konkursu Otwarte wtorki z NuPlays dotarła do etapu półfinałów. Spośród 31 zespołów wybrano osiem, które 10 i 13 czerwca wystąpią na deskach Progresji Music Zone. Warto w tych dniach przyjść na koncerty do klubu. W ich trakcie młodzi, zdolni muzycy zagrają świetną, autorską muzykę. Powalczą tym samym o głosy jury i serca zgromadzonej publiczności, która bawiąc się głosuje na swoich faworytów.

Półfinalistami III edycji Otwartych wtorków z NuPlays zostali: 72 Desperate Rebels, D?Dorsh, God Said No, Highlow, Sounds Like The End Of The World, Traffic Junky, Ugly 10, White Highway. Muzycy wystąpią podczas koncertów półfinałowych,które odbędą się 10 i 13 czerwca w Progresja Music Zone. Jest to kultowy klub, który od lat oprócz organizacji koncertów największych gwiazd, udostępnia scenę debiutantom. Podczas tych koncertów publiczność bawi się razem i poznaje swoich przyszłych idoli osobiście. Tak było w przypadku Enclose, zwycięzcy poprzedniej edycji konkursu. Dziś wokalista tej kapeli ma już rzeszę fanów i koncertuje w całym kraju. Znany z telewizyjnego show Juan Carlos Cano wystąpi wraz ze swoim zespołem na wielkim finale Otwartych Wtorków z NuPlays, 5 lipca 2014 roku.

Realna szansa

Otwarte wtorki z NuPlays to prawdziwa szansa dla młodych muzyków na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Kapele grają wyłącznie autorski materiał. Nagroda w postaci profesjonalnej sesji nagraniowej płyty, to postawienie najważniejszego kroku na trudnym muzycznym rynku. Zespół, który uzyska najwięcej głosów publiczności, zagwarantuje sobie występ na scenie Klubu Progresja Music Zone, jako support przed wybraną gwiazdą. Kolejne dwie wybrane przez NuPlays kapele otrzymają wsparcie o wartości 1000 zł z przeznaczeniem do wyboru: na promocję koncertu lub doradztwo speców od wizerunku.

Dla tych, którzy nie będą mogli bawić się osobiście w Progresji, koncerty będą transmitowane na żywo. Linki do stron z możliwością dostępu:

http://nuplays.pl/offer/4144/transmisja-z-polfinalu-otwartych-wtorkow-iii-10-czerwca
http://nuplays.pl/offer/4145/transmisja-z-polfinalu-otwartych-wtorkow-iii-13-czerwca

Patronami medialnymi trzeciej edycji Otwartych Wtorków z NuPlays są: DlaStudenta.pl, Muzyka.pl, NetFan.pl, Radio Bemowo FM, KulturaOnline.pl oraz magazyn Rock Axxess, Rocktime.pl, Polish Independent Music Magazine.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts