Informacje

Relacja z finału konkursu MISS POLKA 2013

Teaser

W sobotę, 7 września w Sosnowcu odbył się długo oczekiwany Finał Wyborów MISS POLKA 2013.

Finalistki, które ostatnie dziesięć dni przed finałem spędziły ciężko pracując podczas zgrupowania w Pałacu Saturna w Czeladzi, wreszcie miały okazję wykorzystać nabyte umiejętności i wiedzę.

Dziewczęta wystąpiły przed publicznością w kilku wyjściach, prezentując stroje sportowe MISS POLKA, bieliznę brafittingowego salonu MiG oraz fartuszki firmy Fartuszkowe Love z Łodzi, które przykuły uwagę zwłaszcza męskiej części publiczności... Dziewczętom dotrzymywali towarzystwa przystojni modele w garniturach firmy Cafardini.

W kolejnej części wieczoru finalistki prezentowały się w sukienkach koktajlowych oraz w eleganckich kreacjach wieczorowych, przygotowanych przez cztery utalentowane projektantki: Aleksandrę Markowską, Aleksandrę Kucharczyk, Julię Kwaszkiewicz oraz Joannę R. Wodzińską.

Jurorzy mieli naprawdę trudne zadanie do wykonania - po burzliwych naradach tytuł MISS POLKA 2013 przypadł Monice Hirsz z Gdańska, która łącznie pokonała ponad 6. tysięcy kandydatek, które startowały w eliminacjach regionalnych.

Finał konkursu poprowadził Dariusz Szpakowski, znany komentator sportowy. A wieczór dodatkowo uświetnił koncert wyjątkowo uzdolnionej, młodej wokalistki ? Julki B, która wzięła udział w projekcie ?Poland, why not... ??. Ta młoda artystka ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia - współpracowała już m.in. z producentem płyt Michaela Jacksona oraz zaśpiewała w Los Angeles i w Londynie - w słynnym O2 Shepherd's Bush Empire.

Tytuł MISS POLKA 2013 zdobyła Monika Hirsz z Gdańska. I v-ce MISS POLKA 2013 została Joanna Herejczak z Lubina w woj. dolnośląskim. II v-ce MISS POLKA 2013 ? Paulina Gutkowska z Łodzi. III v-ce MISS POLKA 2013 - Marlena Rejczak z Waksmundu w woj. małopolskim.

?Jako właściciel VIP EVENTS AGENCY - partnera strategicznego konkursu Miss Polka 2013, najbardziej zadowolony jestem z postawy wszystkich uczestniczek, które aby dostać się do finału musiały przejść długą drogę, a jednak podołały temu zadaniu z uśmiechem na twarzy. Osobiście zwycięstwo Moniki Hirsz uważam za w pełni zasłużone, choć w finałowej 16. miałem jeszcze dwie inne faworytki. A zatem podsumowując ? pomimo kilku drobnych potknięć Konkurs Miss Polka 2013 uważam za bardzo udany.? ? mówi Mariusz Górski z VIP EVENTS AGENCY z Krakowa.

A zapytany o plany na najbliższą przyszłość, dodał:

?W najbliższym czasie przygotowujemy dwa duże projekty - jednym z nich są Warszawskie Wieczory Olimpijskie - Gala Fundacji im. Feliksa Stamma, a drugi projekt dotyczy nowego Suplementu Diety DUO LIFE, którego premiera odbędzie się również podczas Gali Sportu i Biznesu.  Producentem suplementu jest ?Galeria Usług? - największy alternatywny kanał sprzedaży towarów i usług. W projekcie DUO LIFE zobaczymy około stu znanych twarzy ze świata sportu i show-biznesu. Całą kampanię śledzić będzie można pod adresemwww.zarabiajzduolife.com już od 4 Października.?

Za biuro prasowe konkursu i kontakt z mediami odpowiada GRUPA 365 NET.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z gali finałowej konkursu MISS POLKA 2013.

 

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody ? idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

MISS POLKA 2013 - ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

 

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
asia
asia
7 lat temu

super