Informacje

Aplikacja Filmwebu dostępna na Samsung Smart TV

Portal filmowy Filmweb we współpracy z Samsung Polska uruchomił swoją aplikację, dzięki której posiadacze telewizorów Samsung Smart TV zyskali dostęp do zwiastunów filmów kinowych oraz różnorodnego kontentu wideo znajdującego się na serwisie. Przede wszystkim są to unikatowe materiały wideo stworzone przez redakcję portalu. Wśród ponad 1000 pozycji znajdują się

Portal filmowy Filmweb we współpracy z Samsung Polska uruchomił swoją aplikację, dzięki której posiadacze telewizorów Samsung Smart TV zyskali dostęp do zwiastunów filmów kinowych oraz różnorodnego kontentu wideo znajdującego się na serwisie. Przede wszystkim są to unikatowe materiały wideo stworzone przez redakcję portalu. Wśród ponad 1000 pozycji znajdują się stałe formaty takie jak: ?Mój gust filmowy?, czyli wywiady ze znanymi artystami na temat ich ulubionych filmów, omówienie najnowszych premier i wydarzeń ze świata filmu w serii ?Movie się? oraz ?Znani nieznani? prezentujące początki  karier popularnych dziś aktorów, a także relacje z premier i festiwali filmowych.

Dedykowana dla telewizorów Samsung Smart TV aplikacja Filmwebu to także możliwość obejrzenia licznych zwiastunów filmowych ? zarówno produkcji znajdujących się obecnie na ekranach kin, jak i tych, które swoją premierę będą miały dopiero w najbliższych miesiącach. Każdy zwiastun ma unikalną kartę, na której znajduje się dokładny opis filmu i szczegółowe informacje dotyczące obsady, twórców filmu oraz oceny społeczności Filmwebu. Te ostatnie mogą się okazać przydatnymi podpowiedziami w wyborze filmu do obejrzenia w kinie i w domowym zaciszu na ekranie Samsung Smart TV.

Dodatkowo, użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV wyposażonych w kamerę i mikrofon mogą podczas korzystania z aplikacji Filmwebu cieszyć się pełną funkcjonalnością systemu Samsung Smart Interaction. Dzięki wysiłkowi poznańskiego oddziału Samsung R&D Institute Poland możemy odłożyć pilota i sterować aplikacją za pośrednictwem gestów i komend głosowych. 

Filmweb to największy w Polsce i drugi w Europie portal filmowy (9 593 320 unikalnych użytkowników; dane z Gemius Traffic, październik 2013). Jest nie tylko drugą największą bazą filmową, ale również pierwszym źródłem informacji o filmie w polskim Internecie. W 2011 roku Filmweb zdobył nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz MediaTorów za promowanie ambitnej krytyki filmowej w Internecie.

A to już wiesz?  Stanton Warriors pierwszy raz w Łodzi. Legenda breakbeat 9 lutego w Klubie Scenografia

 

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy