Informacje

Streaming na żywo koncertu Dawida Kwiatkowskiego tylko na NuPlays.pl

Teaser

11 sierpnia w warszawskim klubie Odessa odbędzie się koncert idola nastolatek - Dawida Kwiatkowskiego. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na koncercie, Dawid przygotował niespodziankę: całe wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w internecie, dzięki transmisji na platformie NuPlays.pl.  

Niedzielny koncert Dawida Kwiatkowskiego odbędzie się w klubie Odessa w Warszawie. Bilety na to wydarzenie rozeszły się w błyskawicznym tempie. Koncert, podczas którego odbędzie się premiera drugiego singla Dawida, zagrany zostanie z pełnym zespołem oraz w części akustycznie.

Dla tych, którym nie udało się zakupić biletu, Dawid przygotował niespodziankę ? cały koncert transmitowany będzie na żywo w internecie, na platformie NuPlays.pl. Wystarczy wykupić dostęp do transmisji na NuPlays.pl (http://nuplays.pl/album/13149/transmisja-live-koncertu-z-klubu-odessa/2438) i można uczestniczyć w tym wydarzeniu oglądając je na ekranie swojego komputera!

Transmisja koncertu rozpocznie się o godzinie 16.45 i potrwa do godziny 19.30. Koncert będzie można oglądać na wszelkich urządzeniach posiadających zainstalowany program Adobe Flash Player (nie będzie dostępna na urządzeniach wyposażonych w system iOS).

Streaming koncertu Dawida Kwiatkowskiego będzie to już kolejna transmisja na żywo na NuPlays.pl. Niedawno z oferty tej skorzystał raper Tede, dzięki czemu fani mogli obejrzeć na ekranach swoich komputerów jego urodzinowy koncert z Mielna.

***

O NuPlays

NuPlays jest platformą, na której niezależni artyści i wytwórnie mogą oferować swoją muzykę oraz powiązane z nimi oferty: CD, winyle oraz gadżety i usługi. W NuPlays działa także unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. superofertami ? spotkaniami z ulubionymi zespołami, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage, itd.

Dzięki NuPlays artyści mogą być bliżej swoich fanów, a nabywcy muzyki doświadczać niegdysiejszych emocji porównywalnych tylko z poszukiwaniem i nabywaniem cennych winylowych płyt.

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy