Informacje

Wyznanie miłości i tragiczny finał spaceru – “Pierwsza miłość” w maju

Wyznanie miłości Piotra. Sabina traci przytomność i trafia do szpitala - czy jest chora tak, jak jej siostra? Tajemniczy plan Piotra i tragiczny finał jego nocnego spaceru z Agatą. Ekshumacja Igora - majowe wątki „Pierwszej miłości” zapowiadają się niezwykle emocjonująco! Sabina traci przytomność i zostaje odwieziona do szpitala. Kiedy odzyskuje świadomość, lekarz uspokaja ją,

Wyznanie miłości Piotra. Sabina traci przytomność i trafia do szpitala – czy jest chora tak, jak jej siostra? Tajemniczy plan Piotra i tragiczny finał jego nocnego spaceru z Agatą. Ekshumacja Igora – majowe wątki ?Pierwszej miłości? zapowiadają się niezwykle emocjonująco!

Sabina traci przytomność i zostaje odwieziona do szpitala. Kiedy odzyskuje świadomość, lekarz uspokaja ją, żeby się nie denerwowała na zapas swoim stanem zdrowia. To, że Agata ma problemy wcale nie oznacza, że Sabina również jest w grupie ryzyka.

Agacie coraz bardziej podoba się Piotr. Odwiedza go i otwarcie prowokuje, próbując uwieść. Ten jednak robi coś zaskakującego, co świadczy o tym, że nie jest taki kryształowy, jak wszyscy sądzą. Chłopak, jak się okazuje, ma pewien plan. Agata nie wie, że niestety odgrywa w nim kluczową rolę. Pod wpływem emocji daje się namówić Piotrowi na nocny spacer. Romantyczna w założeniu przechadzka ma tragiczny finał. Nieświadoma niczego Sabina dostaje wiadomość od Natana, która zwala ją z nóg. Samobójczyni, która trafiła na oddział Natana zostawiła pożegnalny list.

Mikser i Natan, wtajemniczają Radka w sprawę związaną z osobą Agaty. Cała trójka dochodzi do wniosku, że z powodu ostatnich wydarzeń, trzeba przeprowadzić ekshumację Igora, żeby sprawdzić, czy na pewno nie żyje? Z wielkim trudem udaje im się przekonać Sabinę, że to jest niezbędne, bo powoli wszyscy zaczynają wariować z powodu Piotra i jego podobieństwa do Igora. Zaskoczenie, kiedy trumna zostaje otwarta jest ogromne.

W tym samym momencie, kiedy Sabina zaczyna utwierdzać się w przekonaniu, że jej podejrzenia były bezpodstawne, odbiera tajemniczy telefon. Spotyka się też z Piotrem. Pyta go szczerze czy on udaje, że jest Igorem. Sabina, która nie ufa już nikomu ze swojego otoczenia, nie może oprzeć się wrażeniu, że powoli wariuje i chciałaby znać prawdę o Piotrze. Tym bardziej, że jest on jedyną osobą, którą aktualnie dopuszcza do swojego życia.

A to już wiesz?  Nowe systemy muzyczne Bose SoundTouch Wi-Fi zintegrowane z Deezer i Spotify

Grażyna powoli przekonuje się, że stan psychiczny Sabiny pogarsza się i stawia jej warunek, że musi zgłosić się na konsultację do psychiatry. Lekarz zaleca jej pozostanie w szpitalu przez jakiś czas. Kiedy przypadkiem podsłuchuje rozmowę Grażyny z lekarzem, postanawia uciec ze szpitala i schronić się u Piotra. Kolejny raz okazuje się też, że dziewczyna źle ulokowała swoje uczucia. Kiedy Karol przyjeżdża do opuszczonej hali, zastaje półprzytomną Sabinę leżącą na materacu. Czy Piotr ma z tym coś wspólnego? Ilość dramatycznych zdarzeń, od chwili, kiedy się pojawił znów skłania do zadania pytania: kim właściwie jest Piotr Wach i co chce osiągnąć?

 

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy