Informacje Quo Vadis

Światowy Dzień Smerfa z MEGA Bloks

Teaser

Już 22 czerwca na całym świecie obchodzony będzie Światowy Dzień Smerfa. Z tej okazji kolekcja klocków MEGA Bloks Smerfy  wzbogaciła się o wakacyjne nowości ? Smerfny plac zabaw, Smerfną plażę i Nurkującą Smerfetkę.

Termin obchodów Światowego Dnia Smerfa zbiega się w czasie z rozpoczynającym się okresem urlopowym. Z myślą o najmłodszych, którzy są już w wakacyjnym nastroju MEGA Bloks przygotowało zestawy Smerfnych klocków odzwierciedlające dziecięce zabawy w ciepłe, słoneczne dni.

Zabawa klockami z kolekcji MEGA Bloks Smerfy to możliwość odgrywania ról i odtwarzania zarówno przygód filmowych i serialowych Smerfów, jak i codziennych dziecięcych, letnich aktywności. Układanie klocków jest nie tylko świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale i szansą na rozwijanie wyobraźni, kreatywności i sprawności manualnej.

Wakacyjne zestawy klocków MEGA Bloks Smerfy: Plac Zabaw, Plaża i Nurkująca Smerfetka złożone są z elementów do budowy, klocków i figurek w najpopularniejszym rozmiarze mini. Przeznaczone są do zabawy przez dzieci od czwartego roku życia. Wszystkie nowe zestawy ze smerfnej kolekcji, jak i te już dostępne na sklepowych półkach, są ze sobą kompatybilne. Można je dowolnie łączyć, tworząc kolorowy świat Smerfów. 

Klocków z kolekcji MEGA Bloks Smerfy nie zabraknie również podczas obchodów Światowego Dnia Smerfa. Wszyscy, którzy wezmą udział w organizowanych z tej okazji wydarzeniach, będą mogli między innymi przyjrzeć się z bliska niepowtarzalnemu Smerfowi rozmiarów dziecka zbudowanemu w całości z klocków.  Pierwsza wioska Smerfów w Warszawie pojawi się już 22 czerwca w Parku Skaryszewskim. Kolejne imprezy odbywać się będą w lipcu m.in. w Gdyni, w Toruniu, w Krakowie, w Katowicach, we Wrocławiu, w Łodzi i w Poznaniu. Na najmłodszych i ich opiekunów czeka masa atrakcji. W Warszawie świętować będziemy między innymi urodziny twórcy słynnych niebieskich ludzików ? Peyo. Imprezy poprzedzają kinową premierę familijnej komedii ?Smerfy 2?. Film w kinach od 2 sierpnia.  

MEGA Brands, właściciel marki MEGA Bloks, to jeden ze światowych liderów wśród producentów klocków, gier i puzzli. Misją firmy jest dostarczanie dzieciom i rodzicom dobrze zaprojektowanych, wysokiej jakości produktów, dzięki którym mogą rozwijać swoją wyobraźnię i uczyć się podczas zabawy. www.megabloks.com

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy