Książka LIFESTYLE

Już teraz zagłosuj na swoją bibliotekę!

Ponad 1000 bibliotek z całej Polski walczy o zestawy książek oraz wygodnych puf, które można wygrać w kampanii „Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka. Głosowanie potrwa do 31 października, dlatego już dziś warto oddać

Data publikacji: 2017-10-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Już teraz zagłosuj na swoją bibliotekę!
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Ponad 1000 bibliotek z całej Polski walczy o zestawy książek oraz wygodnych puf, które można wygrać w kampanii „Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka. Głosowanie potrwa do 31 października, dlatego już dziś warto oddać głos.

Już teraz zagłosuj na swoją bibliotekę! LIFESTYLE, Książka - Ponad 1000 bibliotek z całej Polski walczy o zestawy książek oraz wygodnych puf, które można wygrać w kampanii „Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka. Głosowanie potrwa do 31 października, dlatego już dziś warto oddać głos.

„Przerwa na wspólne czytanie” to kampania organizowana przez markę Kinder Mleczna Kanapka, która wspiera ideę wspólnego czytania rodziców z dziećmi. Czas spędzony nad wspólną lekturą jest bowiem cenną wartością, którą doceniają zarówno dorośli, jak i nieco mniejsi fani przygód ich ulubionych literackich bohaterów. Według badania przeprowadzonego na zlecenie Kinder Mleczna Kanapka przez Kantar Millward Brown, ponad połowa rodziców (54%) wypożycza książki dla dzieci w bibliotece[1]. Właśnie dlatego warto wziąć udział w konkursie organizowanym przez Kinder Mleczna Kanapka i wesprzeć lokalne placówki w rywalizacji o książki oraz wygodne pufy, które wpłyną na komfort z korzystania z ulubionej czytelni.

Głosowanie na stronie www.wspolneczytanie.pl potrwa do 31 października.
10 000 książek zostanie przekazanych bezpłatnie lokalnym bibliotekom wskazanym w ogólnopolskim głosowaniu on-line. Do 20 bibliotek z największym poparciem trafi pakiet 250 książek wraz z wygodnymi pufami do wspólnego czytania. Kolejne 100 bibliotek także może liczyć na cenne wsparcie w postaci zestawu 50 nowych książek. Książki zostały wybrane przez ekspertów kampanii: Panią Joannę Heidtman, Panią Martę Żysko-Pałubę oraz Pana Michała Rusinka. Szczęśliwi zwycięzcy, którzy spotkają się z największym poparciem mieszkańców, zostaną ogłoszeni na początku listopada br. By oddać głos, wystarczy wejść na stronę www.wspolneczytanie.pl, wykonać kilka prostych kroków i wesprzeć wybraną placówkę. Wzięcie udziału w konkursie oraz głosowaniu nie wiąże się z koniecznością zakupu produktów Kinder Mleczna Kanapka. O zwycięstwie decyduje wyłącznie największa liczba głosów, dlatego do zabawy warto zaangażować lokalną społeczność, która każdego dnia może oddawać głosy na wybraną placówkę.

Marka Kinder Mleczna Kanapka od lat podkreśla znaczenie małych chwil i drobnych gestów, dzięki którym rodzice mogą okazać swoim dzieciom miłość i troskę, a także dać im poczucie bezpieczeństwa. Wspólna lektura jest jednym z najlepszych sposobów spędzania wolnego czasu z dzieckiem, ponieważ w trakcie tych kilku chwil wzmacniamy więzi oraz wspieramy najmłodszych w rozwoju i poznawaniu świata. Przyłączenie się do kampanii „Przerwa na wspólne czytanie” oraz zawalczenie o nagrody dla lokalnej biblioteki to także szansa na wsparcie ważnej i cennej idei wspólnego czytania, budującej poczucie więzi między rodzicem i dzieckiem. Z kolei dobrze wyposażona wypożyczalnia książek w najbliższej okolicy to wygoda i komfort zarówno dla dorosłych, jak i maluchów.

 

[1] Badanie nt. czytania książek dzieciom zrealizowane przez Kantar Millward Brown na zlecenie marki Kinder Mleczna Kanapka na ogólnopolskiej próbie, Warszawa, wrzesień 2017, N= 294

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Już teraz zagłosuj na swoją bibliotekę! LIFESTYLE, Książka - Ponad 1000 bibliotek z całej Polski walczy o zestawy książek oraz wygodnych puf, które można wygrać w kampanii „Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka. Głosowanie potrwa do 31 października, dlatego już dziś warto oddać głos.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy